Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy csajszi,2 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csajszi,2 évvel fiatalabb nálam. Iskolában szemezgettünk, szerintem bejövök neki vakamennyire, de nem vagyok benne biztos?

Figyelt kérdés
Instagramon visszakövetett, úgy, hogy nulla képem van (teljesítmény🙂) Szerintetek szemezgessek vele még addig, még biztosra megyek, hogy bejövök neki, vagy most vágjak bele az ismerkedésbe? Mellesleg, hogyan ismerkedjek vele? Neten vagy menjek oda? Jó tanácsot ugye csak olyan fog adni, akinek talasztalata van?
2020. jan. 20. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, ismerkedj!
2020. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cactusbaba válasza:
100%
Men oda hozzá és beszélgess vele, hívd meg a büfébe egy csokira :D
2020. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha visszanez akk mosoloygj ra. M3g te menj oda hozza beszélgetni
2020. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen mosolyod van, akkor inkább hagyjad és ne mosolyogj vissza: [link]


Egyébként szerintem van esélyed nála. Beszélgettél vele valaha? Interneten, vagy valóságban?

2020. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!