Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit irjak arra ha sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak arra ha sokszor irja hogy cuki vagyok?

Figyelt kérdés

17 evesen fiukent nem gaz ilyet irni egy lanynak? Vagy ezt kozeledesnek kene vennem? Mert ezt irja de kozben ellok magatol. Megkerdeztem tole tudok e neki segiteni, erre valaszolta hogy nem, de nagyon aranyos vagy. A segitseg arra lett volna hogy mostanaban szomoru. Viszont mar nagyon regen egyszer meselte hogy soha nem osztja meg senkivel sem a problemait.


17/L



2020. márc. 6. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
A cuki jelző az az hogy aranyos vagy, de kevés vagy nekem.
2020. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy cuki elutasítás a segítségnyújtási szándékodra. Ne nyomulj, nem kéri.
2020. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nyomulok, csak próbálok segíteni. Mert odajon hozzam, leul mellem es ott “szomorkodik”
2020. márc. 6. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd, hogy csendben ott üljön, mert van amikor pont erre van szüksége egy embernek, hogy csendben valaki mellette legyen. Várd ki, amíg magától mond valamit, és arra reagálj, ha jónak látod, de röviden.

https://www.youtube.com/watch?v=RVXXgBecbB8

2020. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!