Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni a majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni a majd felhívlak” szövegre, meddig normális”?

Figyelt kérdés

5 nappal ezelőtt megemlítette a fentit..

Azt se tudom hogy ez egyáltalán jó jel, vagy azért tolta túl a napokat mert nem érdeklem.. és hogy vegyem a lapot, de akkor meg is említhette volna határozottabban/őszintén..

vagy azért nem hív mert agyal rajtam”/ nem biztos bennem?

Ez hány napig számít normálisnak”? Vagy én reagálom túl?..


2020. máj. 1. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Ha randiztatok és öt napja nem keres annak ellenére,hogy mondta,majd felhiv,akkor felejtsd el a srácot,mert ezek szerint nem erdekled annyira,mint szeretned :( pláne most,hogy annyi szabadideje van mindnekinek,mint a fene,már rég megtehette volna hogy felhiv. Én is jártam így,vártam,hogy hívjanak,aztan persze nem lett semmi a dologból...az ilyeneket el kell engedni,jön majd olyan,akit le sem tudsz majd vakarni magadról és persze nem is szeretnéd :D

21L

2020. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem randiztunk, még..

munkatársam, beugrósként dolgozik, elég ritkán látom.

2020. máj. 1. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Hat így,hogy kollégák vagytok....azért így eléggé furcsállom,hogy nem keresett meg,amikor számtalan lehetősége volt erre. Mármint,öt napra már nem lehet rafogni,hogy elfoglalt volt vagy valamilyen halaszthatatlan dolga akadt,de az is lehet,hogy csak simán kiment a fejéből. Szoktatok messengeren beszélni? Ha igen,és azóta nem irt és te sem neki,akkor szerintem nyugodtan rá dobhat az egy uzit,hogy miujsag. Ha arra sem válaszol,akkor elég egyértelmű,hogy annyira nem vagy fontos a számára :/

21N

2020. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy héten 1x ha látom, azt is mert úgy intézi hogy találkozzunk,

Érdekes mivel semmi olyan alkalmazása nincs amin tudnánk irkálni 🤷🏻‍♀️

És azt se tudom ha összefutunk megérné e megemlítenem.. vagy majd mondja magától?

Sosem voltam ilyen helyzetben.

2020. máj. 1. 01:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hu hat ez elég bonyolultnak hangzik...de hat fiatal,és semmilyen platformon nem elérhető? Azért szerintem,ha tényleg komolyan gondolná,biztosan letölteni valamilyen alkalmazást,vagy mivel nem használ ilyen appokat,fel kellett volna hívjon...nekem komolytalannak tűnik,ennyi idő után már igazán érdeklődnie kellett volna,szerintem ebben az esetben ne hozd fel neki semmilyen szinten,majd ha szeretne,akkor felhozza ő

21N

2020. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SziaJociVagyok:)) ***** válasza:
42%

Szia!

Ha tényleg érdekelnéd már akkor keresett volna mihelyst alkalma lett volna rá!

Férfi vagyok, tudom hogy megy ez :/

2020. máj. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

A "majd"-dal kezdett mondatok mind üres ígéretet takarnak.

Ha hiányzik a hívása, de nyomulósnak sem akarsz látszani, csörögj rá azzal a szöveggel: "most éppen van fél prcem, mi van veled?"

Válasza után köszönj el, mert lejárt a fél perc.

Reakciójából aztán vonhatsz le következtetéseket.

.

Amennyiben szóvá teszi a módszert, megmondhatod, hogy neki napokon keresztül még ennyi ideje sem volt.

Aztán elválik, vagy szűr, vagy kalaposinas, de legalább tudod mihez tartani magad!

2020. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5# hát nem mondanám fiatalnak..

felnőttek vagyunk mindketten viszont annyira nevetséges” (számomra) a helyzet hogy nem tudom hova tenni..


6# megértem hogy nincs rá alkalma, olyan helyzetben van ami.. viszont ha leírnám a teljes sztorit csak a vita menne, ezért írtam csak ennyit hogy probléma megoldást kapjak.


7# köszönöm a tanácsot 👏🏻 Megfontolom.. csak ha ezt én teszem még nyomulósnak tarthat..

2020. máj. 1. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!