Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csajozni? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni? Nagyon kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik, de nem tudom, hogy kéne, miről kéne vele beszélgetni.🙂

2020. máj. 7. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
16%
Fogdosd meg a seggét.
2020. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez szerintem, bunkóság lenne
2020. máj. 7. 16:51
 3/21 anonim válasza:
17%
A nők szeretik a bunkókat.
2020. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%

Le lehet pontozni a #3ast, viszont igaza van sajnos, ezt én is tapasztaltam :/


És ez nem csak az instaribikre vonatkozik, egy csomó amúgy végtelen kedves és aranyosnak is az említett bunkó paraszt módjára viselkedő "rosszfiúk" kellenek :(

2020. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú😥
2020. máj. 7. 17:17
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy megfogdosd, a normális nők nem szeretik a bunkókat.
2020. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Hívd el sétálni most úgy se tudtok menni sehová
2020. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Nyald a seggét szóban
2020. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerű: Ha azt akarod, hogy hosszútávon is jól működjön, akkor egyszerűen add önmagad!


Mármint, a jobbik énedet...


Beszélgess vele, mosolyogj, legyél kedves és humoros, sőt: a "bunkóság" tényleg lehet hasznos, de csak mértékkel és azt is humorosan! Ez nem is bunkóság hanem inkább "csipkelődés", de még ezzel is mértékkel kell bánni.

Legyen magas önbizalmad, de ez nem egyenlő az egoizmussal... bár az is jól jön, de csak ha ugyanúgy humorosan fényezed magad, esetleg irónikusan...

Figyeld minden szavát és jegyezd meg és néha kérdezz vissza, mert a lányok szeretik (mint minden ember) ha figyelnek rájuk...

Lehetne még folytatni, de úgyis minden a te jellemedből adódik majd.


Ohh, a legfontosabbat elfelejtettem:

Legyen legalább 3 BMW-d! (csak vicceltem....elég 1 is xD)

2020. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerinten add önmagad.

Ha rendes fiú vagy, akkor gondolom normális lányt szeretnél magad mellé és ahhoz nem kell semmilyen taktika meg megjátszás.

Csak légy önmagad, azt jobban fogják értékelni és szeretni a normális lányok.

Az hogy ő milyen témákra nyitott azt megkérdezheted és ha megtudod onnantól azt a témát vagy bármit feldobhatsz és magától alakulnak a dolgok.

2020. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!