Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gimis lányok vonzó számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok vonzó számotokra egy idősebb pasi akinek rendes munkája, önálló élete van? Egy ilyen huszonéves pasi vagy egy veletek egykorú vonzana jobban benneteket?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vonzó az, hogy már teljesen önálló, felelősségteljes (már ha ez így van), de nem jönnék össze egy tőlem sokkal idősebb pasival. Lehet hogy bejön, lehet hogy vonzódom hozzá, de nem biztos hogy beleférne a korkülönbség.
2020. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Számomra vonzó ha egy srác eltudja magát tartani, ha korombeli ha huszonéves.
2020. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szóval egy huszonéves pasi pedofil, akinek bejön egy 18 éves gimis lány. aha, értem, mesélj még
2020. máj. 9. 13:45
 4/9 anonim válasza:
38%

Nos, én 17 vagyok. Az, hogy húszas éveiben járó fiatalemberről van szó, nem elég nekem. Mert nem mindegy, hogy 21-22 vagy 28-29. Nekem fiatalok a szüleim, egyikük sincs még 40 éves, szóval ez elég fontos nekem, hogy korban hozzám legyen közelebb, ne hozzájuk. Akkor jön az, hogy mennyire intelligens. Itt nem elsősorban arra gondolok, hogy milyen végzettsége van, de legalább józan paraszti esze legyen és az sem árt, ha sokat olvas (nem Harry Potter-t :D).

De ez ugye még mindig nem elég. Nekem soha nem jöttek be a tetovált, piercingezett városi fenegyerekek. Nekem egy tisztességes legény kell. :D

Akkor legyenek közös dolgaink. Minél több. Pl. én nagyon szeretem a hagyományos magyar zenét, ha ő ezt gyűlöli, akkor bármilyen életkorban esélytelen. Fogadja el, hogy egy kicsit maradi vagyok.

Összegezve szerintem a kérdésedre nem lehet pontosan felelni.

2020. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen, a barátom is ilyen. 10 év van köztünk.
2020. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Csak akkor ha minimum 70 éves, beteg, nem áll fel neki, és nagyon gazdag. 😆


Viccet félretéve legfeljebb 22 legyen.

17/L

2020. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
30 éves pasival járok megvagyunk
2020. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

Én úgy gondolom, érettebb vagyok, mint a korombeliek, viszont sokkal jobban el tudnám képzelni, hogy egy fiatal, tizenéves fiúval járok, mint egy huszonéves féfival.

Viszont úgy látom, manapság rengeteg fiatal lány kezd kapcsolatot idősebb fiúval.

18

2020. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Számomra a 22nél több már nem igen férne bele, mert teljesen más a prioritás a két életszakaszban. Míg én még középiskolába járok, ő már dolgozik, egy-két éven belül esetleg családot is szeretne majd, míg en még csak akkor fogok igazán élni.


18/L

2020. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!