Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elveszem tole az elso csok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszem tole az elso csok lehetoseget?

Figyelt kérdés

Mar egy honapja talalkozgatunk(16 evesek vagyunk), de tobb eve ismerjuk egymast es barátok voltunk/vagyunk. A jelekbol tobb mint valoszinu hogy nem csak baratkent tekint ram. En mar nagyon varom az elso csokot tobb okbol is, de ezt szerintem nem kell reszletezni.

Arra gondoltam, hogy bucsuzasnal a szokasos hosszu oleles utan adok egy szajrapuszit, hogy ereztessem vele.

Sokszor hallottam hogy a fiuk inkább szeretnek maguk megtenni az ilyen elso alkalmakat, mar csak buszkesegbol is. Ezzel elvennem tole ezt a lehetoseget, vagy szerintetek jot tenne ha ezzel utalnek egy kicsit arra, hogy kesz vagyok a folytatasra?



2020. máj. 27. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem varj egy kicsit, de ha adja magát az alkalom akkor mehet. A legtöbb fiu egyébként baromira értékeli ha te kezdeményezel. De tényleg csak akkor tedd meg ha biztos vagy benne hogy többet érez barátságnál mert rosszul is elsülhet
2020. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy puszi a szájra. Ha ő is benne van, úgyis lekap utána, nem hagyja annyiban holmi puszival. Szerintem kezdeményezésnek a puszi jó. Nem tolakodó, mégis egyértelmű jelzés, így a másik fél is lehetőséget kap a megfelelő reagálásra (tovább viszi csókba, vagy eltol magától).

Hogy ki adja kinek, az szerintem mindegy. Bár ki tudja, lehet, hogy ez csak számomra mindegy.

2020. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szájra puszi, de ha picit hosszabban adod az utolsó puszit a szája szélére, vagy közvetlenül mellé, akkor meghagyod a lehetőséget neki. Viszont jelzed egyúttal, hogy tekintsen nőként rád és nem barátként.
2020. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiú örülne, ha nem neki kéne megtennie, ne félj ettől. Csak örülni fog és ha csak szájra puszit adsz tovább viszi
2020. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

"Sokszor hallottam hogy a fiuk inkább szeretnek maguk megtenni az ilyen elso alkalmakat, mar csak buszkesegbol is."

Szerintem ismerd meg, és ismerd ki, hogy ő milyen, és ne mendemondák alapján ítélj meg egy konkrét személyt! Ugyanis nem vagyunk egyformák.

2020. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha a lány tenné meg
2020. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem nagyon lőhetsz mellé, hiszen te írtad, hogy több mint valószínű, hogy ő sem csak barátként tekint rád! :) Ha biztos vagy az érzéseidben, szerintem értékelni fogja. Majd írd meg, hogy mi lett! :)
2020. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!