Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác a konditeremben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a konditeremben aki nagyon bejön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merek odamenni hozzá, a nevét se tudom sajnos. Nem egyedül járok edzeni, ezért főleg ciki lenne picit, ha csak úgy leszólítanám.
2020. jún. 20. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is,csak nálam több szempontból is lehetetlen. Az első tippem azért az lenne,hogy mindenképp ha akarsz lépést tenni,akkor menj el egyszer egyedül is edzeni. Esetleg ha van olyan gép,ahol nagy súlyokat hagytak,kérd meg hogy vegye le.
2020. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá kérdezgesd hogy hogyan szokott edzeni vagy valami hasonló a lényeg hogy nagyon kedves legyél vele (eddig egyszer voltam szerelmes és a lánynak is a legfeltűnőbb tulajdonsága az volt hogy kedves és nem úgy viselkedett velem mint pl bárki) meg kérdezgessd hogy mekkora súlyokkal szokott edzeni arra is szeretünk válaszolni.
2020. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd megírod, mi volt?
2020. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták, hogy ott ne ismerkedjek. Pedig szerintem ez nonsense. Csomó ha ért szedtem ott össze pont az edzésről való kérdezgetés útján.
2020. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, megírom. Ma pihenőnapot tartok (ő is, mint hallottam😄) holnap talán összefutok vele
2020. jún. 21. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:
(javítás : haért helyett havert szedtem össze)
2020. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Adj neki egy képeslapot amire ráírod a telefonszámod;de nagyon figyelj, hogy ne hagyja ott.

Vagy lehet, hogy pl az utolsó pillanatban add a kezébe, amikor már éppen elindult kifelé.

2020. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett a sztori vége?
2020. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon bunkó módon elhajtott
2020. jún. 30. 01:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha nem akarod kifejteni, akkor ne írd le, de mit mondott?

Van barátnője?

Vagy kinevetett?

Vagy elküldött a csodába?

Vagy azt mondta, hogy ronda vagy, vagy mi volt?

Bocsi, nem akarom feszegetni, ha rossz róla írni, csak ha akarod, akkor válaszolj rá. Kíváncsi lennék.

Egyébként sajnálom. Legközelebb talán majd az igazival sodor össze a szél.

(én a 7. kommentelő vagyok még. )

2020. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!