Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú megcsókolt mondhato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megcsókolt mondhatom ezt?

Figyelt kérdés

„Remélem ez még nem jelent semmit, nekem még kell idő, hogy eldöntsem, hogy biztosan akarom e ezt.”

Vagy valami hasonló. Vonzódom hozzá, de még nem vagyok biztos a dologban. Ti hogyan reagálnátok le, ha valaki ezt mondaná nektek? Illetve ti mit mondanátok, ha hasonló helyzetben lennétek mint én?


2020. júl. 9. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintének kell lenned vele, szóval szerintem ezt nyugodtan mondhatod neki. De valószínűleg emiatt ki fog ábrándulni. És ha nem vagy benne biztos akkor valószínűleg nem őt akarod csak a kapcsolatra vágysz és arra h megtapasztalj dolgokat. ha szerelmes lennél belé akkor egyértelmű lenne számodra h őt akarod és csakis őt. Ez csak az én véleményem, gondold át, és semmiképp se vezesd őt félre.

17/L

2020. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindig őszinte vagyok, csak nekem több idő kell, hogy eldöntsem biztosan akarom e, mert volt már olyan, hogy hülyeként futottam bele egy kapcsolatba.
2020. júl. 9. 09:03
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem mond, hogy egy picit lassítsatok. Hidd el, kevésbé fogja rosszul érinteni a srácot, mintha azt mondanád, hogy nem vagy biztos a dolgodban. Ahogy az első is írja, így elég könnyen ki fog ábrándulni ebből az egészből. Gondold el fordított esetben neked hogy esne.
2020. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Akkor pl. egy „Megkérhetlek, hogy lassítsunk egy kicsit? jobban fogja érinteni?
2020. júl. 9. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az első válasz nyersebb, de őszintébb.
2020. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!