Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem merek találkozni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek találkozni az internetről megismert sráccal. Tudna ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Aki úgy gondolja, hogy szívesen adna pár tanácsot, az kérem írjon egy privát üzenetet, ott leírom a részleteket is!


Röviden annyi a lényeg, hogy már egy pár hónapja elkezdtem beszélgetni egy nálam idősebb fiúval (a kor itt most teljesen mindegy) és hát nem merek vele találkozni. Félek, hogy mit szól hozzám, nem lesz miről beszélni, beégek előtte stb.. Tudtok tanácsot adni?



2020. júl. 12. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesélj.
2020. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Jezuska, velem most pont ugyanez van

Segitsetek nekem iis:c

Enis el akarok hivni egy fiut akivel mar jo ideje beszelek de felek mi lesz mikor talalkozunk

2020. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? Beszélgettek ugyanúgy, aztán kiderül, egymásnak valók vagytok-e vagy nem.


Ha azért féltek, hogy tuti 20 évvel idősebb, meg biztos valami rosszarcú tag, akkor nagyon egyszerűen videochaten megtudhatjátok. 🤷🏻‍♂️

2020. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat nalam a videochat offos, de en tudom hogy nez ki.


Ez ilyen tali elotti drukk, majd belerazodunk ebbe, Kérdező


Nekem csak nincs ötletem hogy mit csinaljunk><

2020. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy néz ki. Nem azzal van a baj, sokkal inkább azzal, hogy ő mit gondol majd rólam ha meglát. Képeken láott már ő is, de az nem ugyanaz :/
2020. júl. 12. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem küldtél neki kamu meg szétphotoshoppolt, modell jellegű képeket, akkor túl nagy meglepetés nem érheti
2020. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan képeket küldtetek egymásnak, amin mondjuk rendkívül előnyös helyzetben vagytok, és mindez a valóságtól távol áll, akkor nem hiszem, hogy kell tartani ilyesmitől.
2020. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hgwell ***** válasza:

Telefonszam csere neten majd szolsz baratnodnek vagy csaladtagnak merjek be a szamat a pasinak mert felsz es most messzebbre kell utaznod.valakinek mindig beszelj arrol hova mesz eppen es kulonben a pasik jarnak at lanyhoz ha messzebb van ha jo fiu a srac akkor fél ő is attol, hogy felkavaró elmeny lehet a talalkozas de ő valószínűleg sokkal jobban várja ezt a randit mégha tagadja is.

Mond neki, hogy: ,,gyere az ágyamba és pótold meg a belemet!"

2022. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!