Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy randin hogy kell szintet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin hogy kell szintet lépni ? Mármint hol van az a pont, amikor egymásra néztek, megcsókoljátok egymást, és onnantól már együtt vagytok ?

Figyelt kérdés
Ez hányadik randin szokott lenni ? És hogy kell ilyen helyzetbe hozni a randit ? Gondolom nem az van hogy megfogod a csaj kezét rántasz rajta egyet aztán szájon csókolod :D

2020. júl. 19. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

A barátnőmmel első randin megtörtént. Előtte pár napig chateltünk, de egy-két óra lógás után egyértelmű volt hogy ezt mindketten nagyon akarjuk.

Én olyan sikeres randin (amiből később lett valami) még nem voltam, ahol első randin ne lett volna csók. Ha nincs csók, az azt jelenti hogy vagy én nem akartam megcsókolni, mert nem jön be, vagy ő nem akarta mert frigid / félős / nem jöttem be neki. Ha pedig nincs tűz, az kizáró ok nálam.

2020. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor úgy érzed, hogy itt az ideje a csóknak🤷🏻‍♀️

Nincs ez idöhőz kötve, legrosszabb esetben is a csaj azt mondja, hogy még ne, de valszeg fog adni jeleket, hogy itt az ideje.

És, hogy mikortól vagytok együtt? Vannak esetek amikor magától értetődik, hogy együtt jártok, de én szeretem ezt vele megbeszélni, hogy pl a spanoknak már nem azt mondanám, hogy randizgatok valakivel, hanem, hogy összejöttem vele

2020. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már harmadik randin első csók, legutóbb meg az elsőn. Én úgy vagyok vele, hogy inkább rákérdezek, hogy most akkor együtt vagyunk-e, mert nem akarom, hogy félreértés legyen.
2020. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi már 3x voltunk randin és mindig csak beszélgettünk, semmi olyan nem történt, viszont nekem sokkal könnyebb lenne ha a szüleimtől eltudnék költözni, mert így minden sz*rról beszámolni nekik kicsit kellemetlen...
2020. júl. 19. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
Az nem 3 randi volt, hanem 3 baráti találka. Ahol nincs erotika, és vágy, és tűz, az legfeljebb sótlan haverkodás. Kivéve ha 12 évesek vagytok. Ami lehetséges, ha cikinek érzed "beszámolni", és inkább fizetnél havi 150et albira és rezsire hogy ne kelljen beszámolni arról hogy nem vagy képes kezdeményezni egy csókot.
2020. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ideje nincs, inkább pillanat van. Ha egymással szemben ültök és mélyen a szemedbe néz a lány, akkor simán adhatsz neki egy csókot vagy tereld olyan dolgokra a témát és meglátod a reakcióját.

Nekem általában az első randin megtörtént eddig. De ha az elsőn nem is akarod elsietni, akkor azért a másodikon már illett volna egy csókot dobni a lánynak. Ha így elhúzod a dolgokat, akkor sok jót nem hinném, hogy tartogat a kapcsolat.

2020. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!