Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még bejövök neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még bejövök neki? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik. Párszor már találkoztunk (de nem kettesben). Sokat beszélgettünk, szemezgettünk. Nagyon látszott, hogy bejövök neki. Én is próbáltam mutatni felé, hogy ugyanezt érzem. Messengeren is rengeteget beszéltünk. Gondoltam elhívom kettesben találkozni, csak pont jött egy tábor. Dumáltunk párszor, amíg ott voltam. Akkor is még érdeklődő volt. Viszont mióta visszajöttem, megváltozott. Már nem úgy néz rám mint azelőtt. Mostmár csak én kezdeményezem a beszélgetéseket, amelyek gyorsan lezajlanak. Szerintetek még van egy kis esélyem, ha elhívom kettesben találkozni, vagy ez már elúszott?

#randi #szerelem #bejön #Nem mutat érdeklődést #Elhívjam randira?
2020. júl. 20. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el.
2020. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaja

Hivd el!

2020. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd el. Mit veszíthetsz?
2020. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd el nyugodtan az illetőt. Túl sok mindent nem veszthetsz vele./L
2020. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stark2000 ***** válasza:
Egyetértek, hívd el.
2020. júl. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!