Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak játszik velem a srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem a srác, vagy legyek türelmes, de meddíg?

Figyelt kérdés
Szóval neten ismerkedtünk meg, 2hét után találkoztunk. Ő jött oda, abba a városba ahol én lakom, így másfél órát levezetett. Majd 4és fél órát beszélgettünk, sétáltunk, fagyiztunk... Szóval sztem sokat itt volt, úgy tűnt jól érzi magát. Megbeszéltünk, hogy még lesz folytatás. Majd haza ment, eltelt egy nap, de nem írt. Erre kíváncsiságból ráírtam, hogy remélem jó útja volt hazafelé. Erre ő válaszolt, meg hogy elfelejtett írni nekem. Ez már egy hónapja volt... Azóta nem tudtunk összejönni talit, igaz csak 7végén tudnánk talizni a munkánk miatt. Igaz, egyszer nekem jött közbe családi dolog... A héten megírtam, hogy nem. Látom így értelmét folytatni erre ő győszköd, hogy folytassuk, meg hogy tényleg komolyan gondolja. Amúgy kedves, szimpatikus a srác, ezért is bizakodtam hogy vmikor tudunk még talizni, de kicsit csalódott vagyok. Most mit tegyek folytassam a bizonytalansággal vagy zárja le? Fiúk, lányok mit tanácsolták? Amúgy nem vagyunk már tinik én 19 ő 22, de nem igazán vol komolyabb kapcsolatunk főleg őneki.

#Randi, távolság, kapcsolat, szimpátia
2020. aug. 19. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Te még tini vagy mivel teenager mint 10-es korban azaz 19, de mindegy.

Az igazság, hogy nem tudom, mert a srác azt mondja, hogy akarja folytatni. Ha nem akarna nem is válaszolt volna vissza gondolom. Szerintem adj neki egy lehetőséget és ha nem jön össze akkor hagyd a fenébe. Mondd el neki, hogy ha nem fogtok megint találkozni akkor nem is fogtok.

2020. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé úgy tűnik, hogy már így is tovább húzódik mint amennyire kellene. Túl sok idő telt el folytatás nélkül, később se lesz ideje a kapcsolatra ha eddig nem volt.
2020. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Hát én is etől tartok, de igazából minden nap írtunk egymásnak, mégha nem is találkoztunk. Viszont még annyira nem ismerjük egymást, hogy mély nyomot hagyjon, ha most vége lesz. De valami belső hang, nálam még reménykedik, bár lehet nem kellene a szívemre hallgatni..
2020. aug. 19. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi van, ha van valami oka amiért így viselkedik?
2020. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen okra gondolsz?
2020. aug. 19. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de miért ne lehetne. Mondom próbálj meg újabb randi kicsalni vagy megmondod neki, hogy akkor vége. Kérdezd meg miért olyan nehéz találkozni.
2020. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Adtam magunknak végül még 1 esélyt, amit megköszönt, viszont írta, hogy következő hétvégén meg meccsre megy, amire már 2 hónapja megvette a jegyet ~s ott is aludnak. Megértem én, de kezdek belefáradni... Meg még annyit írt, hogy személyesen szeretne majd elmondani valamit...
2020. aug. 21. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor várd meg mit akar mondani.
2020. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Mondd meg neki, hogy te nyilván csak akkor szeretnéd folytatni ezt az egészet, ha tudtok találkozni is, hiszen nem egy távkapcsolatot szeretnél, hogy két havonta lássátok csak egymást.

Persze én is megértem ha programja van, de most beszéljétek meg a következő időpontot, ami előreláthatólag mind a kettőtöknek rendben van.

De ha ez a jövőben is így fog menni amúgy, akkor szerintem nem kéne erőltetni, hiszen akkor csak még jobban szeretnétek majd látni egymást, és nem lehet, nem? :(

2020. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!