Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti mit szólnátók hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szólnátók hozzá?

Figyelt kérdés

Előre azt szeretném mondani, hogy eddig nem nagyon ismerkedtem lányokkal.

Szóval visszatettem Facebookra egy régebbi profilképemet. Nem nagyon lájkolták gondolom mivel már régi és volt kinnt meg szerintem nem is lett annyira jó, főleg családból meg egy-két ismerős lájkolta.

Plusz egy csaj is belájkolta, akit személyesen nem ismerek viszont kicsit régebben ismerősnek jelöltem.

Én meg látván hogy belájkolta, én is belájkoltam (így utólag) a pár hónapja kirakott profilképét.

Szerintetek mit szól hozzá, mikor meglátja hogy én is visszalájkoltam?

Csajok ti milyen számotokra idegen srác képét lájkoljátok be ha meglátjátok a hírfolyamban?



2020. aug. 24. 09:41
 1/4 anonim válasza:
88%

Hat vagy orul neki vagy leszarja 😩

De egy biztos,rad irni nem fog.

Irj ra h koszonod a lajkot !

2020. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Áhh, a lájk köszönése nagyon gáz dolog. Max ismerkedési céllal írnék rá.
2020. aug. 24. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor likeolom így viszonylag idegen ember képét, ha az egy nagyon jól sikerült fotó. Művészi értelemben. Jön a hírfolyamon, "Hú de jó kép, tehetséges a fotós", meg se nézem igazából kié, likolom, görgetek tovább.

Azt mondod nem túl jó kép, így szerintem lehet örülne ha ráírnál

2020. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerősöket lájkolok be meg azok ismerőseit és csoportokat levelezés céljából. De szerintem ha ismerkedni akarsz sikerülni fog mert lehet és van akivel könnyen meg találod a közös hangot bár mikor előfordulhat és bár hol, hogy olyanra találsz véletlenül akivel úgy érzed meg ő is mintha mindig ismerted volna.
2020. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!