Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma a győri Árkádban összenéztü...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a győri Árkádban összenéztünk egy lánnyal, mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Barna szeme volt, fekete ruhában volt - ha esetleg magadra ismersz, írj 😅

Na, úgy láttam én is bejövök neki, de nem nagyon tudom mit kell mondani ilyenkor.

Megkérdezni a nevét esetleg?



2020. aug. 29. 12:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Én régebben azt csináltam ilyenkor hogy vmi random okbol beszélgetést kzdeményeztem, pl SZia ne haragudj nem tudod merre van az XY? Aztán erre mond vmit testbeszédéből levágod bejössz-e neki vmennyire ha igen akkor bókolsz neki vmit és megprobálod elkérni az FB-jét/instáját/telszámát amit akarsz. De én nekem ez kb soha nem jött be, mert mindig beszartam ilyen helyzetekbe szoval.. :D
2020. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Hogyhogy mit kellett volna tenned? :D

Ez egy tök hétköznapi dolog, hogy az emberek tekintete összeakad...

2020. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lazy Lover ***** válasza:
Ha mosolygott akkor oda mehettél volna
2020. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Jóaseggedkőkóla?! 😁
2020. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek igaza van, valami hülye indokkal bírd szóra, és úgyis látni fogod mi újság van. Ha csak simán válaszol a kérdésedre, de mondjuk nem válaszol, olyan a hangsúlya, vagy fapofája van akkor hagyd a picsába ... Ha meg mosolyog, esetleg vissza is kérdez valamit, akkor nyert ügyed van. Persze ettől még lehet hogy van faszija és csak szolidalitásból nem csalja meg de legalább bejössz neki :D
2020. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!