Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha megcsókolt,akkor vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolt,akkor vajon érez irántam bármiféle vonzalmat is?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy buliban beszélgettem egy sráccal 2-3 órát,nekem ő már nagyon régóta tetszik,az este végén hazakísért és meg is csókolt.

Köszi 18/L



2020. szept. 1. 01:20
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki
Nem tetszem neki
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ebből semmire se lehet következtetni. Hányan csókolóznak bulikban, aztán soha többé nem látják egymás, nem is akarják látni egymást.

Szóval, ha keres és még szeretne találkozni, akkor esélyes. Ha úgy csinál, mintha semmi se történt volna, akkor nem, csak éppen te voltál ott és jól esett neki.

2020. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

Nem, ki van zárva. A férfiak kizárólag azokat a csajokat csókolgatják, akiket utálnak.


OK, bocs, de nem tudtam megállni. Persze hogy érez vonzalmat, különben esze ágában sem lett volna, hogy megcsókoljon.

Inkább az a kérdés, hogy elegendő-e ez a vonzalom ahhoz, hogy folytatódjon a dolog...

2020. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Külsőleg biztos vonzódik hozzád, de érzelmek nem biztos, hogy vannak is emögött.
2020. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérdező, lett belőle valami?
2020. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!