Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pontosan hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Én is tisztában vagyok a csók menetével, arra lenbék kíváncsi hogy a nyelvemmel mit kéne kezdenem pontosan? 16 L

2020. szept. 6. 23:56
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
100%

Táncoltasd a másik szájában, kardozz a párod nyelvével. Amúgy nekem bátyáim kajak ezt tanácsolták, és hát azért ne vedd annyira véresen komolyan, de nagyjából van valóság alapja.

Első csóknál szerintem még ne próbálgasd annyira, ráér a nyelvezés, szerintem lényegesen intimebb.

2020. szept. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ösztönös. Ha oda kerülsz tudni fogod. Mintha azt kérdeznéd hogyan kell levegőt venni. Ne parázd túl, de tényleg. Csak add át magad az érzésnek és ne agyalj közbe ilyeneken. 25F
2020. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Érzésből.
2020. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogod tudni hogyan kell, valahogy ösztönösen jön, de ne dugd le a nyelved az illető torkán, mert az nem annyira kellemes. 18/l
2020. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BartosistaGilisztaTészta válasza:
0%

Fogd meg a nyakát hátulról és erőteljesen szorítsd az arcát a tiédhez, utána told a nyelved az ajkai közé, amilyen mélyen csak tudod, próbáld elérni a nyelőcsövét, közben gyűjts nyálat és nyálazd össze a száját, ha már az állán csorog lefele jól csinálod.

Ha már benn van a nyelved, mozgasd a fejed előre-hátra, mintha nyelveznéd a koponyáját.

Időnként engedd el a partnered, 1. hogy kapjon levegőt, 2. mert így bele tudsz köpni a szájába (nagyon sokan szeretik).

Sok sikert!

2020. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!