Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok az alábbiak közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az alábbiak közül melyiket választanátok legszívesebben első randinak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Állatkert
Sport közösen (futás, tenisz)
Iszogatás ketten
Sétálás
57 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Első randin iszogatással kezdeni szerintem nem rossz ötlet, pont kellemesen fel lehet oldódni egy-két pohár fröccs vagy sör mellett, kicsit megalapozni a beszélgetést, ráhangolódni a dolgokra. Utána, ha jól halad minden, meg lehet indulni a sétára :)

Az állatkert is jó helyszín egyébként, de inkább később szerintem, amikor már nem kérdéses, hogy hosszabb időn keresztül (akár több órán át) is fenn tudtok tartani könnyedén egy beszélgetést.

Közös sportot én még a párommal is csak pár hónap járás után tudnék elképzelni (amikor már nem érzem kínosnak, hogy valószínűleg vörös fejjel, lihegve kullogok majd utána "futás" gyanánt) de persze embere válogatja :DD

2020. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
+1
2020. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sétálast választanám elsőnek.Később jó program lehet elmenni az állatkerbe is.Az iszogatást én nem választanám mert nem szoktam alkoholt inni.
2020. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!