Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire jön be nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire jön be nektek ilyen lány? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek más a szép, de azért kíváncsi vagyok hogy mennyire jövök be a fiúknak, akár lányoknak leírás alapján.


Belső: csendes, visszahúzódó lány vagyok, de nyitott is, senkit nem ítélek el. Négyszemközt már többet beszélek, és barátaim társaságában felszabadultabb vagyok. Mások komolynak gondolnak, de szeretek bulizni, hülyéskedni, és imádok nevetni. Jó tanuló vagyok. Sajnos nincs nagyon önbizalmam. Céltudatos vagyok, vannak terveim.


Külső: alacsony vagyok (156cm), vékony alkatú. Majdnem fekete, hullámos hajam van, barna szemem és fehér bőröm van. Szemüveges vagyok.


+mások szerint: jól táncolok, cukinak gondolnak és sokan mondják hogy cukin nevetek



2020. okt. 9. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Kellesz nekem. :D


Nagyon bejönnek az ilyen lányok.

2020. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Biztos bejönne, de úgyis az összkép a fontos.
2020. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
kép nélkül nehéz megmondani, viszont a belsőd szimpatikus
2020. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
nekem nagyon be jönnél!kép nélkül persze nehéz el képzelni
2020. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Így első olvasásra, örülnék, ha egy ilyen lánnyal járhatnék. :)
2020. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Én is azt tudom mondani, hogy ami a személyiséged illeti mindenképpen szimpatikus. Ami amúgy is fontosabb számomra. Ami a külsőt illeti, ha mindenképpen az alapján kellene dönteni, mert mondjuk más alapján nem lehetne, azt meg nyilván képről lehet megmondani. Bár teljesen arról sem.
2020. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudok mit mondani.

Amennyit elmondtál magadról, aszerint te vagy álmaim hölgye, de hát a részletekben lakozik a lényeg és ha nem passzolunk, akkor hiába oké ez nekem.

20/F

2020. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem bejön, különösen a belső tulajdonságaid.

20/F

2020. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is tetszel, igen, a te csapatodban is játszom :D <3

Bisex 21/L

2020. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Bejön a leírás alapján
2020. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!