Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem akarom magam beégetni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom magam beégetni. Mit kell csinálni egy randin?

Figyelt kérdés

Már akkor is zavarban voltam mikor mondtam neki hogy az anyukám betegésege miatt, max sétálás, maszkban, távolságot tartva jöhet csak szóba. De holnap déletőtt találkozunk és bevallom hogy piszkosul izgulok. Soha nem randiztam még, és félek hogy ebben a helyzetben még zavarbaejtőbb lesz. Azt sem tudom mit vegyek fel, hogy köszönjek neki, miről beszélgessünk... szóval semmit. Vannak tanácsaitok? Esetleg meséltek (aki tapasztaltabb) hogy ti mit csináltok hogy legyen második találkozó? Bocsi nagyon izgulok.

Minden segítséget szívesen fogadok 16L



2020. nov. 13. 19:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés senkit nem érdekel, na mindegy...
2020. nov. 13. 20:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sehova nem tudtok beülni, és hideg is lesz, így valami meleg ruhát ajánlok. Mivel első randi, nem hiszem, hogy sokat fog látni belőled, mármint a kabát/pulóver alatti rétegekből. Legalább kocsija van, vagy tömegközlekedtek?


Köszönj neki, hogy szia! :)


Beszélgetni rengeteg mindenről lehet. Ha épp más nem jutna eszembe, simán nyitnék azzal, hogy hogy érzem magam maszkban, vagy mit láttam addig, amíg vártam rá, és erről mi jut eszembe. Aztán vélhetőleg ő sem kuka, tehát reagálni fog. A beszélgetés sikerének lényege az asszociáció. Ha mindenről jut eszedbe valami, már nyert ügyed van, mert nem fog hallgatásba fulladni a beszélgetés. Persze nem kell félpercenként témát váltani, de a változatosság nem hátrány. :)


És a legfontosabb: ne izgulj... :)

2020. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél olyan, mint máskor. Mert így ismert meg, emiatt szeretne találkozni veled. A kezdeti feszültséget oldhatja valami vicces, közös emlék felidézése, vagy csak az, ha elmondod neki, hogy mikor korábban beszélgettetek, erről vagy arról mi jutott eszedbe, amit még nem mondtál el neki.
2020. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha történt valami izgalmas az utadon, akkor meséld el.


Ha olyan helyen jártok, amihez kötődik valami emléked, meséld el.


Körülbelül 15-20 perc után meg már fog magától is jönni minden!

2020. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld meg eltervezni vagy egyáltalán elképzelni hogy milyen mert ezt előre lehetetlen megmondani. Ha tapasztaltabb akivel taláklozol majd úgyis irányítja az eseményeket. Kezdésnek ilyen alap kérdéseket teszel fel a másiknak, van-e tesója? mik a hobbijai? hány kapcsolata volt?
2020. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, milyen volt? :)
2020. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jófej volt, de nagyon béna voltam, végig zavarban voltam, alig mertem a szemébe nézni, volt hogy még dadogtam is, egy szóval pont az történt amitől féltem. Szerintem nevettséges voltam, és szerintem sokat mosolygott (bár nem biztos) szóval szerinte is nevettséges lehettem. Csapongtam is a-ból b-be, b-ből c-be. És még azon is elgondolkoztam milyen jó lenne megcsókolni, amit szerintem észre is vett, mert mondta pont akkor mikor ezen gondolkoztam, hogy milyen rossz hogy így kell randizni, így kizárva minden puszi és egyéb lehetőség. Nem hiszem hogy lesz második alkalom, mert nagyon gáz voltam...
2020. nov. 14. 20:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet hogy neki ez imponált és aranyosnak találta a lányos zavarodat
2020. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a srác, hidd el, lesz második alkalom. És még sokadik is... ;)
2020. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Te pedig egyáltalán ne szégyelld magad, hogy ilyen voltál! Ez teljesen rendben van. Zavarban vagy, hisz rettentően tetszik neked a srác. Egyébként valószínűleg ő is zavarban volt, csak te nem vetted észre, mert magad miatt izgultál... Illetve aki szerelmes, vagy legalábbis tetszeni akar valakinek, az a másikat tökéletesnek látja. :)

Hidd el, én a mai napig mosolyogva gondolok vissza az első randimon átélt hasonló élményekre! Ez az egyik, ha nem a legszebb élmény az életben. :)

2020. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!