Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit elhívnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit elhívnék randizni, de kint elég hideg van. Nem tudom hogy hova mehetnénk. Vannak ötleteitek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 20:24
 1/9 A kérdező kommentje:
És így korona timeban elég szar xd
2020. nov. 22. 20:25
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Mennyetek az udvara
2020. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát most pedig ezt kell elviselni, ha akartok egymástól valamit.
2020. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Szia! Én hivatásos fejtő vagyok! Az álmod valószínűleg ezt jelenti:félsz nagyon a haláltól és látom írtad is. Próbálj arra gondolni, hogy a halál úgyis bekövetkezik egyszer. Éljed az életed! Amúgy az álmod 40%-a csak arról szól, amivel mindig foglalkozol! Remélem tudtam segíteni! Üdv:hivatásos álomfejtő szakember
2020. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Szípen éviszed a kislyányt a házhó, azt a szénásba huncutkodsz véle.
2020. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Be.
2020. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Jogsi? Valami szep helyre! Menjetek egymashoz, legyetek el.
2020. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%
Van jogsid már? Autokazzatok, menjetek el szép helyekre kicsit sétálni. Elvitelre vehettek forrócsokit vagy valamit, azt eliszogatjátok közben. Kocsiban meg séta közben is tudtok beszélgetni.
2020. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha budapesti vagy menjetek a Normafához. Nyitva van a réteses. Ihattok egy meleg teát, ehettek egy rétest aztán sétáltok egyet. Ott maszk sem kell így teljes lesz a randi hangulat. Öltözzetek fel alaposan. :) Vagy Városliget. Ott sem kell maszk és úgy tudom ott is vannak nyitva büfék ahol valami meleg italt tudtok venni. De akár készülhetsz is termosszal meleg teával vagy forralt borral. ;)
2020. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!