Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok beszédtémákat ajánlai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok beszédtémákat ajánlai első randikra?

Figyelt kérdés
Már ismerem valamennyire a fiút mert már kétszer beszélgettem vele több órát is viszont kezdek kifogyni a téma ötletekből

2020. dec. 19. 02:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Lehet már nem aktuális, de azért válaszolok, hátha segíthet. Szerintem ezt a helyzet adja.. semmiképpen se stresszelj rá! Megértelek, mert nekem is nagyon nehéz volt régen megnyílnom, gondolom neked is. Hiába lett volna közös téma már az elejétől kezdve, egyszerűen nem volt önbizalmam. Később az élet újra az utamba sodorta az illetőt és kaptam egy második esélyt.. de ez sajnos nem mindenkinek adatik meg! (Nekem az jött le, hogy neked sincs önbizalmad, de ne haragudj ha tévedek) Szóval tanulj a hibámból és ne a félelmeid hozzák meg a döntéseidet, hanem te magad! Ha szeretnél megismerkedni valakivel, akkor merj nyitni felé,hogy ne legyenek benned később „mi lett volna ha...” gondolatok. Csak add önmagad, beszélgess úgy mintha pl.: csak egy barátoddal beszélgetnél és nem egy jelölt lenne az illető. Így sikerülhet a helyzetet is jobban kezelned. Nincs veszteni valód! Lehet belőle kapcsolat, akár barátság, de egy tök vicces sztori is, amin évek múlva is nevethetsz. Fogd fel így!
2021. jan. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!