Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy nagyon helyes pasival és azt mondta hogy meghív randizni és bulizni amint lehet majd. Azóta csak erre gondolok. Ha így mennék majd az jó lenne? 17 leszek nemsokára ha ez számít.

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 24. 12:36
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon nagyon bejön a pasi és szeretnék tetszeni neki első talin. Ez az egy ilyen "elegánsabb" ruhám van.
2020. dec. 25. 16:09
 32/51 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Januárban már lehet étterembe menni? Az egész kérdésed hatalmas kamu. Dicséreteket akarsz bezsebelni idegenektől. Egoista vagy.
2020. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Igen biztos... Ha nem lehet étterembe menni akkor sétálós randi lesz. Legalábbis remélem.
2020. dec. 25. 16:28
 34/51 anonim ***** válasza:
0%
Kamuzol. Az előbb hogy 200 km séta miatt nem érné meg neki. Kamuzol.
2020. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Ki írta hogy nem érné meg neki? Azt írtam hogy azért sok lenne az utazás csak egy sétáért. De ha januárban is végig zárva lesz minden akkor nincs más választás. De oké, szted kamuzok. Légyszi trollkodj egy másik kérdésnél. Köszi.
2020. dec. 25. 16:52
 36/51 anonim ***** válasza:
0%
Te trollkodsz. A fiú még konjrét időpontot sem mondott. Előadod a szerencsétlent aki mutogatja magát idegeneknek, hogy szerintük jó-e az a ruha? Randira, aminek az időpontjat sem tudod. Azt sem hogy hova fogtok menni. Aki trollkodik az te vagy.
2020. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Igen biztos igazad van... A moderátorok majd eldöntik. Légyszi most már trollkodj máshol.
2020. dec. 25. 17:28
 38/51 anonim ***** válasza:
0%
Helyes. Én is jelentettem a kérdésed.
2020. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Oksi! :)
2020. dec. 25. 17:52
 40/51 anonim válasza:
74%

Ne törődj ezzel a troll majommal.Vagy valami irigy csúnya luvnya, vagy egy élettelen pattanás kölök és féltékeny.

A ruhára visszatérve: jól áll neked ez az éretteb stílus, csak lehet első randira sok így. Gondolom te is meglepődnél ha a srác öltönybe, nyakkendőbe állítana be.

Ha mindenképp csiniben akarsz lenni, akkor mondjuk egy farmer szoknya, ha van ilyen uggs típusú csizmád azzal cuki lenne. Vagy bármi csinos téli csizma.Meg mondjuk fekete harisnya. És valami szép téli pulcsi hozzá. Az cukin is állna. De ez csak tanács. Ha ebben a cuccban érzed magad magabiztosnak, akkor ez is tökéletes, csak meg ne fázz. A srác inkább veled fog törődni mint a ruhával :)

2020. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!