Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az jó jel,ha egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó jel,ha egy ismeretlen lány oda adta az elérhetőségét? Pl facebook?

Figyelt kérdés

Mert, hogy tetszet és azert kértem az facebookjat 🙂

És miről -beszélgessék, vele?


2020. dec. 29. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó jel, de nem lehet kizárni hogy udvarias volt és nem akart visszautasítani. De meglehet hogy jó fejnek tart.


Ha ismeretlen ismerd meg, hobbi meg alap ismeretek. Eddig is elbeszélgettél vele akkor nem lesz nehéz folytatni csak másik oldalon.

2020. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára megvan a célja vele, hogy nem tagadta meg...
2020. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es mi? Xd mit nem adot meg?

Szerintem , rossz helyre pötyögted be, a válaszod 😉🙃

2020. dec. 29. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz Kérdező, mert jó helyre írtam.

Íme, bővebben: Bizonyára megvan a célja veled, mert oda adta (megadta) az elérhetőségét ÉS NEM TAGDTA MEG a címe odaadását. Tehát jó jel! (Az a jó jel, hogy megadta a címét NEKED, miután kérted tőle).

Arról beszélj vele, ami eszedbe jut, ő pedig majd eldönti, hogy szórakoztató vagy-e számára, vagy...

Na jó, ezt is megírom bővebben: "Vagy szó nélkül távozik mellőled". Remélem nem ez lesz. Jó szórakozást vele!

2020. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajjj pardon , fére értetem de köszi, mindenkinek a válaszát 🙂🤗
2020. dec. 29. 16:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!