Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akivel 3 hete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel 3 hete talizgatunk és megkérdeztem,hogy ez az egész mikortol fog kapcsolatnak számítani és azt mondta,hogy ő nem szeretné elsietni ezt a dolgot... Ez azt jelenti,hogy ebböl mostanában nem lesz kapcsolat?:/

Figyelt kérdés
Azt mondta,hogy szeret és én is szeretem őt.Nekem ő lenne az első barátom,vele volt az első csókom és az első orálom is.Nagyon szeretem a társaságát így én nagyon szeretnék vele összejönni...Lehet,hogy ez igy elég gyerekesnek tünik:/
2021. jan. 2. 09:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Nekem nem úgy tűnik, hogy szerelmes lenne beléd... Akkor nem mondott volna ilyet, mert félne, hogy elveszít.
2021. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül is lepippantottad pár nap után, neki ennyi elég.
2021. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Túl hamar történt meg aminek meg nem kellett volna megtortennie. Főleg hogy még nem is "kapcsolat", amiben vagytok.


Szóval valószínűleg nem tart elég értékesnek, nem kellett érted küzdenie.

2021. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akar kapcsolatot! Csak jó vagy neki pár dologra. Kihasznál. Ne éld bele magad.
2021. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja elsietni a dolgokat, de orál meg csók már volt.

Üti a szavával a tetteit.

2021. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem szerelmes... Mitől szeretett volna beléd? Hogy lesz.ptad pár nap után?

És amúgy is egy normális tartós kapcsolat előtt sem pár hetes ismeretség után jönnek össze... ennek is idő kellene, de hát majd megtudod úgy is.

2021. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta,hogy szerelmes lenne belém,én se vagyok belé és ez teljesen normális 3 het utan
2021. jan. 2. 12:25
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg fogadd el hogy 3 hét után egy normális ember sem fog egy kapcsolatba beleugrani. Főleg hogy már olyan dolgok is történtek amik nem kellettek volna ha kapcsolatot akarsz.
2021. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kétdező, borzalmasan naív vagy! Ebből soha nem lesz kapcsolat, a csávó meg gyönyörűen kihasznál és könnyű dolga van, ha hagytad a szádba repülni a sült galambot...
2021. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te nem lehetsz több 14-nél. Ha meg igen akkor az is nagy gond.
2021. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!