Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy biztosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy biztosan akarom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogyha randizni kezdek valakivel mindig az lesz utánna, hogyha nem jön össze pár héttel később már nem érzem úgy, hogy egyébként megérte megpróbálni és teljesen elbizonytalanodom, hogy egyáltalán tényleg akartam e a másikat és nem csak a hormonok hatásai amit éreztem? Mivel tudnék legközelebb meggyőződni arról, hogy valóban a személyisége ami leköt és nem a látványa. Egyébként nem vagyok annyira oda a külsőségekért, mint a fenék és a mell méret, hanem inkább az összhang, de valahogy még is eltudok bizonytalanodni. Valóban egy mocskos ál*at lennék akinek más nem számít csak a himbilimbijének az elégedettsége? Bocsánat, hogy hosszú lett. 19/F

2021. jan. 22. 20:14
 1/2 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Szerintem az első randi előtt is beszélgess vele sokat, tudj meg minél többet, hogy össze tud rakni, hogy az érdeklődési köreitek, véleményeitek mennyire vannak összhangban egymással. Ha úgy érzed, hogy jó az összhang, akkor utána lehet már randi, ahol meg ha adod magad, akkor úgyis minden eldől. Az természetes férfi oldalról, hogy a női testet megcsodáljuk, ezért az gyakran el tud ragadtatni, de nálad nem is ez a probléma főként. Lehet, hogy az a probléma, hogy szeretnél valakit melléd, és a kudarcok miatt az adott személyre, akivel randiztál rossz szemmel nézel.
2021. jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tekintek a személyre rosszul a lecsengés után. Sokat szoktam az első randi előtt is beszélni, de mindig sürgetek egyet vagy én vagy a másik fél, mert az ért élőben csak másabb beszélgetni. Továbbá nem teljesen mondanám, hogy kudarcnak, mert sokszor amiatt hagyok fel az ismerekedéssel, hogy eléggé lényeges dolgot hallgatnak el. Ez lehet kudarc? Olyanokat, mint van más valami a háttérben és egyéb más.
2021. jan. 24. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!