Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Budapesti randi program...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti randi program tippeket mondanátok?

Figyelt kérdés

Tudtok valami jo otletet hova lehetne menni elso randira ilyen virushelyzetben?

17/l, 17/f



2021. febr. 7. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Sikátorba, ott nem lesz unalmas
2021. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Séta egy parkban, várban, vagy valami olyan helyen, ahol alacsonyabb a népsűrűség, de szép a környék. Vigyél egy esernyőt, és ha elered, akkor ketten beállhattok alá. :)
2021. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van pár jó hely Pesten, de a hideg/eső ellen semmi se védene xd

Kopaszi gát ami nagy kedvencem, vegyetek Mekit elvitelre, menjetek el a Kopaszi gáthoz, üljetek le egy padra egy egyetek. Én egyszer csináltam, de imádtam, azóta is jó emlék, aztán meg sétáljatok le a kaját hogy ne legyetek dagadtak xd

2021. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De maszkban!
2021. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sétáljatok egyet a rakparton, a hidakon, nézzetek fel a Várba a Tóth Árpád sétányra, vagy ha nyugisabb helyre vágytok, nézzetek el a Normafához is, ha jó idő van, terítsetek ki egy pokrócot, vigyetek valami finom gyümölcsöt vagy italt és beszélgessetek :) Nekem nagyon jó emlékeim vannak innen, és azért is ajánlatos, mert tudtok egymásra figyelni, többnyire csak a természet, ami zajos lehet.
2021. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!