Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani ötleteket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani ötleteket, hogy ebben a helyzetben ti mit csinálnátok a párotokkal?

Figyelt kérdés

A barátommal viszonylag ritkán találkozunk, de akkor több napot. (2-3) Viszont ilyenkor nem igazán tudjuk mit csináljuk (igen, tudom lehetnénk kreatívabbak stb stb) ezért ötleteket várnék, hogy ti mit csinálnatok ebben a helyzetben a párotokkal? Nálunk mindig marad a szokásos filmezés, kártyázás, de ez igy fél év után eleg unalmassá vált. (a korlátozások óta nem tudunk sűrűn találkozni, azelőtt mindennap együtt voltunk)

Előre is mindenkinek köszönöm a válaszokat!☺️



2021. márc. 23. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a filmezés az alapból jó, főleg hogy általában dugás a vége.

:D Amúgy kocsikázzatok ha van rá mód, menjetek ide-oda, sétálni is lehet de azt gondolom szoktatok...nem tudom, én ha ennyiszer találkoznék csak egy lánnyal akkor a szex lenne az első gondolatom.

2021. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, micsoda fantáziadús időtöltés. Napokon keresztül d.gni, mint a nyulak.

Keep talking and nobody explodes egy videojáték, amiben egyikőtök egy bombát hatástalanít, míg a másik instrukciókkal látja el, hogy hogyan is csinálja. Van magyarul is, meg azt hiszem androidra is. Mi pár órát elszórakoztunk vele.

Ha be tudtok ruházni, vannak páros társasjátékok. Van ismerkedős, meg szexuális is, azt hiszem Páros játszma a neve.

Keressetek valami különleges receptet és készítsetek együtt ételt. Az minimum egy fél napos program.

2021. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Budapesten szoktatok találkozni vagy Ószentgöröngyösön? Nem egyformán lehet tanácsot adni a két helység esetén. Mondanám, hogy menjetek fel Tatán a TURUL EMLÉKMŰHÖZ, majd a közeli kilátóhoz. De mit ér mindez, ha Szeged mellett találkoztok?
2021. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Teljesen jogos, elfelejtettem odaírni. Szabolcsban vagyunk egy kisebb városban.

2021. márc. 24. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is általában filmezünk, kártyázunk, de van, hogy együtt szoktunk kockulni, meg szerencsére van közös hobbink (gitározás). Ha pedig jó idő van, és van kedvünk, akkor pár órára elmegyünk sétálni egy olyan helyre, ahol kevés az ember, és olyankor bármiről tudunk beszélgetni mert nem zavar semmi:)
2021. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Kocsi van? (vagy csak busszal vagy vonattal tudtok utazni)


Mit szeretsz a párodban?


És ő mit szeret benned?

2021. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!