Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A társkeresőoldalak szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőoldalak szerintetek tényleg jó társkeresésre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/9 anonim válasza:
100%
Van kb:100 féle,szóval ez attól is függ,hogy konkrétan melyik oldal,nyilván vannak jobbak meg rosszabbak is.
2021. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem már több párkapcsolatom is született társkeresős ismeretségekből. Sőt, 3 olyan esküvőn is voltam már, ahol az ifjú pár netes társkeresőn ismerte meg egymást.
2021. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán elsülhet jól is egy netes társkeresés, de az biztos, hogy nagyon kell vigyázni, mert sok ott a beteg lelkű ember.
2021. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt valami sok sikerem ott, rossznak se mondanám, de jónak sem
2021. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem annyira. Viszont a gyakori sokkal inkább xd
2021. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én társkereső oldalon ismerkedtem meg a párommal, 5 éve vagyunk együtt.
2021. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 6-os válaszoló! Nem akarok ünneprontó lenni de én annyit csalódtam a társkereső oldalakban hogy nem hiszek az eféle siker sztoriknak. :(
2021. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es. Az nem az én problémám, hogy te nem hiszel benne.

Van akinek egyértleműen nem való az online társkeresés.

Szerintem ebben a kérdésben irányomban nem vagy ünneprontó, mert én tudom, hogy társkeresőn ismerkedtem meg a párommal, azt is tudom, hogy 3 éve együtt élünk és azt is, hogy lassan lesz egy közös lakásunk is.

Sajnálom, ha te nem hiszel benne, de van aki nem olyan szerencsés sajnos, mint én, mert én pár probálkozás után megtaláltam azt, akivel nagyon jól kijövök.

2021. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Kedves 6-os én azért nem tudom elhinni hogy ti nektek ilyen szenny oldalon sikerült mivel én sok lányra ráírtam de nagyon kevesen írtak vissza és azok sem sokáig. Nyilván vannak siker történetek de a fehér holló sűrűbb ezeknél. Nagyon hatalmasakat csalódtam ezekben az oldalakban hiszen a reklámokban olyan jó oldalaknak vannak beállítva hogy mindenkit mindenkivel összehoz, hát sajnos ez a gyakorlatban nem igaz de az elméleti oldala nagyon szép. Nektek gratulálok hogy sikerült a lehetetlen de társkereső oldalon olyan felhasználók vannak hogy sokaknak nehezükre esik a kommunikáció és a válaszolás. Én ezért nem nagyon hiszek ezekben. Amúgy jó lenne ez az online ismerkedés csak sajnos sok ember miatt nem lehet normálisan.
2021. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!