Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igaz az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy mindegy mit mondasz, csak az számít hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, főleg lányokhoz, hogy igaz e a fentebb említett állítás? Nagyon sokszor hallom, hogy igazából nem számít mit mondunk, csak az, hogy hogyan. Akár csajozásnál, illetve ismerkedős helyzetekben. Szerintetek ez mennyire igaz / mekkora jelentősége van annak, hogy hogy mondjuk a dolgokat (milyen hangon, milyen szavakat használunk, mennyira vagyunk bőbeszédűek, stb, stb)

2021. máj. 15. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem számít mint mondasz ha bejössz a a csajnak. Akár meg is alázhatod akkor is szeretni fog. Ha nem szeret akkor lehozhatod a Napot a Jupitert neki akkor is ignorálni fogm
2021. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél másabb lehet.. viszont ezek szerint én az első ellentetje vagyok.

Bennem nagyon megragadnak a szavak, szóval akármennyire is szeretem, egyszer megalázna ott hagynám. (Mi a biztosíték arra, hogy ez nem válna rendszeressé?)

Viszont annyiban igaz lehet valamelyest, hogy a hangsúly sokat számít. Nem mindegy, hogy unott hangon, vagy olyan őszinte hangzással mondod valakinek, hogy "én is szeretlek".


Lehet amúgy ezt mindenki máshogyan értelmezi, de nálam a bőbeszédűség pl azt jelenti, hogy velem fel van oldódva, hiszen én is csak akkor tudok bőbeszédű lenni.


Ismerkedésnél hozd a saját formád, ne mázold összemagad mindenféle stílussal, mert ha meg együtt vagytok, akkor nem tudod mindig azt játszani, és könnyen kiábrándulhat az ember. Viszont az alap udvariasságot meg nem árt megtanulni. :D

2021. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz.


Ha valakinek folyton bántó dolgokat mondok nyájas hangon ugyan úgy fájni fog neki.


Max akkor nem érdekli az illetőt ha menthetetlenül szerelmes valakibe és semmi sem tudja megingatni. Olyan esetekben el tudom képzelni hogy bármit lehet mondani nem fog neki fájni vagy fog, de nem fogja érdekelni

2021. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszkat. Csak azért kérdezem, mert kommunikációs téren vannak kisebb problémáim. Jó szavak jutnak eszembe, meg minden, csak az van, hogy pl társaságban, főleg ha új a társaság, annyira nem jut eszembe mit kellene mondani, vagy hogyan szólalhatnék meg. Illetve kicsit unalmas a hangom, hangsúlyozásom, picit monoton ahogy beszélek. Viszont néha tudok kimondottan okos dolgokat mondani :D.
2021. máj. 16. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:

1 est egy picit kijavitanam, mert en mindig mindent jobban tudok.


"Nem számít mint mondasz ha bejössz a a csajnak. Akár meg is alázhatod akkor is szeretni fog" Ez kapcsolat elejen nem igaz. De ha mar a kapcsolat 1 - 2 eves, akkor sajnos nehany no "rabsagba" kerul es nem mer/tud/akar kilepni.


Ilyenekbol lesznek az abuzus kapcsolatok.

2021. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!