Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak,volt már másnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,volt már másnak ilyen érzése?

Figyelt kérdés
Az utcán egy fiú elkérte az instagramm nevem, de én bunkón visszautasítottam.Talán azért tettem mert féltem nem tudom mitől csak szimplán féltem. Most már utólag máshogy tettem volna. Néha akaratlanul is bunkón viselkednek. Lelkiismeret furdalásom van, amiatt, hogy megbánthattam. A haverjaival volt lehet, hogy csak fogadásból tette.

2021. jún. 20. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Ismereted a csávót? Nem. Akkor meg elvan felejtve és kész.
2021. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Legközelebb add meg, már felesleges rágódnod rajta.

Ha meg sokszor úgy érzed, hogy feleslegesen bunkó vagy, akkor mielőtt kimondanál vegyél egy nagy levegőt és kérdezd meg magadtól, hogy később is így gondolnád?

2021. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2-est miért van igy lepontozva? Normálisan válaszolt és hasznos tanácsot adott...
2021. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
mekkora egy hülye p* vagy :D jaj bocsáss meg csak néha bunkón tudok én is fogalmazni, hát erre azt szoktuk mondani mi pasik hogy " ez a cida elúszott"
2021. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2-es... Meg sem lepődöm, vannak, akik jól érzik magukat, ha lepontozgatnak...
2021. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Oh hogy te mekkora sz@r alak vagy :( Upsz kicsúszott
2021. jún. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!