Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy esélyt kérni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy esélyt kérni egy ilyen lánytól?

Figyelt kérdés

Ő 1-2 hete udvarolgatott nekem és végül már egyértelmü jelet adott, de én nem éltem a lehetőséggel. Azóta viszont már nem úgy néz rám, mint azelőtt. Elszált a varázs. Más lehetőség nincs, muszáj megkérnem, hogy adjon nekem még egy esélyt. Még sosem találkoztunk kettesben. Elég sok közös van bennünk. Másképp nem tudom rávenni, hogy találkozzon velem, csak ha egyértelmü leszek. Valahogy úgy mondanám, hogy: "Adj egy esélyt. Találkozzunk. Mit veszíthetsz?"


Valami vélemény?



2021. jún. 23. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Szerintem kérj tőle esélyt.
Más javaslatom van. (komment)
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát otthagynálak. Ezzel a megfogalmazással pláne. Ő tesz neked szívességet, nem te neki azzal, hogy találkozhat veled.


17l

2021. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazzak ugy, hogy: kérlek adj egy esélyt?
2021. jún. 23. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Elcseszted..

Ez a hajó elment sajna, majd jön új!

2021. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezt az esély dolgot hagyd.


Valami olyasmi, pl. hogy "Ne haragudj, hogy máskor úgy viselkedtem, nem tudnánk (mégis) találkozni?" szerintem sokkal jobb lenne.

2021. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Bocsi, néha kicsit hülye vagyok. Birnánk egyszer mégis találkozni?"

Ez rendben van?

2021. jún. 23. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell alárendelned magad, meg esedezni egy újabb esélyért. Egyszerűen elhívod és ennyi.

"Szia! Jövőhéten nem lesz sok dolgom, úgyhogy valamelyik nap összefuthatnánk. Melyik nap lenne jó neked, csütörtök, péntek, vagy szombat?"

Valami ilyesmi. Ezzel kimutatod, hogy határozott vagy, érdeklődsz iránta, de adsz neki egy választási lehetőséget is.

2021. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
1-2 hete, mondjuk nem olyan sok idő, talán van még esélyed.
2021. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!