Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen kínos randisztoritok van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kínos randisztoritok van?

Figyelt kérdés
Jöhet fiúktól, lányoktól is bármilyen sztori :)

2021. júl. 2. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megismerkedtem neten egy sráccal. Beszéltünk egy hétig, majd elhívott randizni. Aztán a randira hozta magával a haverját is... Az egész kellemetlen volt, a srác hozzám se szólt, csak a telefonját nyomkodta+ a haverjával beszélgetett, én meg hiába hoztam bármilyen témát, nem voltak vevők rá, konkrétan leszarták, hogy ott vagyok. Fél óra múlva felálltam az asztaltól, fizettem és elmentem, a legviccesebb az egészben, hogy aznap este még rám írt a srác, hogy: “Akkor most járunk?”
2021. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Meg kellett volna kérdezned, hogy milyen programot állított össze, ha már hárman is vagytok. Ha azt válaszolta volna, hogy "egy hármast", akkor már el is kellett volna indulnod az asztaltól.
2021. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hetek ota irogatott a srac, augusztus 20an taliztunk. o is a barataival jott meg en is. viszont nagyon idegesito volt, nem tudtam ranezni se, nagyon kiabrandito volt az egesz, alacsonyabb volt nalam (termeszetesen interneten mashogy allitotta). a tuzijatek kozbe egyedul bebaszva lelepett, kesobb olyan uzeneteket/videokat kuldott h kiugrik valami ele, meg akar halni

innestol kezdve csak menekultem....

2021. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!