Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kérdezzek egy lánytól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek egy lánytól Instagram sztoriba?

Figyelt kérdés
Tudjátok, van az, hogy lehet kérdezni valamit tőle, és kiteszi a történetébe is Instán. Ő gimis osztálytársam lesz, félroma és vallásos. Már írogattunk és tetszik a külseje, meg is dicsértem, de még mit tudnék neki kérdezni így? Úgyhogy még nem találkoztunk?

2021. júl. 22. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenekkel a dedósok játszanak.
2021. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szeretnél kérdezni valamit, akkor a "K,B,E? (külső, belső, esély)"-t javaslom, mert így megtudhatsz pár hasznos infót. Persze azt is figyelembe kell venned, hogy sok lány még így sem meri megmondani, hogy tetszel neki.

Ha mindenképp instán akarsz ismerkedni, akkor hatásosabb, ha inkább egy sima történetre reagálsz, konkrét észrevétellel.

2021. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem látott engem, meg belsőleg se nagyon ismer, szóval nem hiszem, hogy még tetszenék neki
2021. júl. 22. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezz arról, hogy várja e a sulit.
2021. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már várja, azt tudom 🙂
2021. júl. 22. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Az nem jutott eszedbe, hogy elhízott randizni, vagy privátban tedd fel a kérdéseidet négyszemközt, ahogy az érett, normális emberek szokták? Vagy ez túl boomer, marad a dedós hülyeség?
2021. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele randizni, csak gondoltam, élek ezzel a lehetőséggel és felteszek valami kérdést, de nem tudom mit. 🙂

De nem fontos

2021. júl. 22. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az utolsó film, amit látott? Milyen sorozatot néz éppen? Mi a kedvenc illata? Légy már kicsit kreatív.
2021. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!