Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok hanyadik randin lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hanyadik randin lehet szex?

Figyelt kérdés

És hogyan lehet rakéredzni a lanyoknál egy randin, hogy mi a helyzet a szexxel? Félek hogy emiatt bunkónak hisz ezért egy randin felvittem egy lányt de nem tudtam meg se csokolni. Tudom hogy luzerseg de hogyan lehetne valtoztatni?


17f



2021. júl. 26. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen nálunk, hogy x randi után mehet a dolog. Vannak, akiket csak úgy amúgy sem tudnál felvinni magadhoz, hogy még nem jötetek össze.

Vagy lehet helyzetfüggő, randim a smárolásnál már érződik, hogy túltengenek-e a hormonok vagy sem. De csak úgy ukmukfukk nem fog alád feküdni. :D

(17 évesen amúgy sem ennek kéne lennie a szempontnak, de nem ítélkezek :D).

A rákérdezés amúgy mindenhogy gáz lenne egy randin, ne tedd, hacsak nem kerül témába valahogy a szexualitás is!

És sok sok határozottság kell :)

2021. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá még íratlan szabály sem, hogy mikor lehet és mikor nem. Ha rákérdezel, az már nem jó. Ha csók sincs egy randin, akkor szex sem lesz. Akkor érdemes megkérdezni ezt, ha már javában csókolóztok, és akkor is úgy, hogy van-e kedve felmenni hozzád.
2021. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És hogy kell csókolózást kezdeni? Légyszi értlemes válaszokat ne olyat hogy milyen béna vagyok
2021. júl. 26. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken nem randin van szex, hanem kapcsolatban.
2021. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Félek hogy emiatt bunkónak hisz ezért egy randin felvittem egy lányt de nem tudtam meg se csokolni. "


Ezek után te mit szeretnél?

2021. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Laza dolognál az elsőn, hiszen ez a lényeg. Komolyabbnál ahogy jön, első-második-harmadik. Mire várjunk?
2021. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Nem gáz ha még nem tudsz csókolni, de amíg nem tudsz, addig ne számíts szexre... Ha pedig meg akarsz tanulni csókolni, akkor vagy menj el egy prostihoz és kérd meg arra, hogy tanítson meg rá vagy pedig várj egy normális lányra aki felajánlja hogy megtanít. Pl a páromnak én tanítottam meg hogy hogyan kell csókolózni🤷🏼‍♀️.
2021. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyan rossz, hogy a lányok nem szeretik ha meg kell tanítani egy fiút:(
2021. júl. 28. 12:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az idősebb korosztály szeret tanítani (persze ott sem mindenki), a fiatalabbak még nem annyira.
2021. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A lányoknak könnyű mert ők el tudják veszíteni 14 éves koruk körül mert egyszerűen érettebbek testileg akkor mint a fiúk és amúgy is könnyebb egy lánynak partert taláni vagy nem is kell keresni mert jön 100 alapból.
2021. júl. 28. 12:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!