Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne így belemenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne így belemenni egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már egy ideje ismerkedünk és úgy veszem észre, hogy már szeretne velem összejönni. Ennek én örülök is, viszont nekem nincsenek igazán barátaim és tartok attól, hogyha adódik egy konfliktus, összeveszünk akkor nem tudom majd ezt mással megbeszélni. Röviden ennyi😅 Ti mit gondoltok?

2021. júl. 30. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez ne befolyásoljon szerintem.Ha gondolod írj nyugodtan szívesen beszélgetek veled;)

Plusz az ő barátjait is ha vannak megismered idovel.Aztan a baratok baratait.Biztos lesz koztuk olyan aki majd jobban meg akar ismerni es esetleg joba lesztek.

2021. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj ezen! Ha szereted, emiatt butaság lenne ezt a kapcsolatot veszni hagyni.
2021. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha konfliktusod van azzal, akivel kapcsolatban vagy, párt alkottok, hiába beszéled meg kívülállóval, nem oldódnak meg a problémák.

.

"hogyha adódik egy konfliktus, összeveszünk", akkor nem mással, hanem vele kell megbeszélni. (Kibicnek semmi nem drága.)

2021. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Mégis kit érdekel a barátaid?

Komolyan most harmasozni akarsz vagy mi a faxom? :D

2021. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy próbát megér, közben még barátnőid is lehetnek, akiknek kiöntheted a bánatod.
2021. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy jó ötlet, jöjjetek össze nyugodtan.:)

Amúgy a szakítást nem úgy kell elképzelni, mint egy világháborút. Attól, hogy szétmentek, még maradhattok barátok a kapcsolat után is.

2021. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kár volna ezért nem belemenni egy kapcsolatba, főleg, ha a srác rendes és úgy gondolod, hogy Ő is szeret. Ha pedig problémákba ütköztök, akkor azt egymással beszéljétek meg, a “barátok” úgysem fognak megoldani semmit, max tanácsot adnak.
2021. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

"így belemenni egy párkapcsolatba"

Nekem ebből az jön le, hogy neked nincsenek mindent elsöprő érzéseid a másik iránt, de nem akarsz szingli lenni, ha barátnőid már mindnyájan 'kapcsolatban' vannak.

Ha fülig szerelmes lennél, nem az érdekelne, hogy adott esetben nincs kivel megbeszélni konfliktusaitokat, hanem arra törekednél, hogy ne legyenek.

.

Egy kapcsolat létesítése nem "jó ötlet" alapján történik, ha mégis, akkor csak az ötlet lesz jó, a kapcsolat nem.

2021. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!