Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mindenáron találkozni akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenáron találkozni akar velem a srác, de nincs kedvem hozzá. Hogy adjam a tudtára, hogy mégse?

Figyelt kérdés

Már az elején mondtam neki, hogy én barátságnál többet nem akarok tőle, (mert egyszerűen nem jön be) és mert levágtam, hogy mi a szándéka és nem akartam hitegetni. Félig meddig meg is értette, de csak ugyanúgy tovább irogatott. Tök jófej amúgy és a napokba úgy voltam vele, hogy na jó, egyszer élünk, úgyis unatkozok, elmegyek és meglátjuk mi lesz, de most megint elment a kedvem és lelkileg se vagyok most a toppon (személyes okok miatt)

Mit csináljak? Hallogassam a találkozót, hátha megjön a kedvem később ismét? Vagy mondjam meg kerek perec, hogy figyi mégse? Szegény már nagyon elhitte, hogy fogunk és most bűntudatom van, hogy mégis csak hitegetem.


2021. aug. 14. 00:19
1 2
 1/20 anonim válasza:
85%

Annyira hülye szöveg ez, hogy barátságnál nem akarsz többet. Ha a barátodként tekintenél rá, akkor szívesen találkoznál vele, mint ahogy az emberek általában a barátaikkal.

Amúgy ezek alapján, ha nem teszik, küldd el, koptasd le.

2021. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 October15 ***** válasza:
89%

Az azért ugye megvan, hogy emberek töltenek egymással akkor is időt ha nem akarnak lefeküdni egymással ugye? :D Hova tovább még várhatják is ezt.


Ha mint haver / barát [azért az utóbbi nem pár beszélgetés után jön] valamikor is elmennél vele akárhová mert hát a barátok / haverok szoktak ilyet ugye... akkor mondd el neki, hogy éppen mi bajod van úgy általában + magával a helyzettel aztán átbeszélitek ha van egy kis iq / eq mindkét oldalon, ha meg nem akkor elkülditek a másikat a rákba vagy besértődtök akárhogy is megoldódik a kérdés.


Ha meg nem akarsz tőle az égvilágon semmit akkor azt mondd meg neki egyértelműen, ha meg még ígyse akkor banhammer.


Amúgy ja az elsőnek maximálisan igaza van. Értem én, hogy tinicsajból vagy de huh szekunder szégyenérzetem támadt... :D


Mondjuk legalább valami lekiismeret kezdemény szorult beléd az is valami, még 5 év és akár még ember is lehet belőled.

2021. aug. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Talán úgy, hogy megmondod neki hogy nem akarsz tőle semmit és zárjátok le a kapcsolatot, majd onnantól nem reagálsz semmire amit ír, el sem olvasod. Törlöd, ha nem nyugszik tiltod.


Még tiniként belefér az ilyen, én akkor fogom a fejem amikor 25-30 éves nők is ugyanezt csinálják. Nem akarnak semmit, de unatkozik (ahogy te is), ezért miért ne. Mondjuk azért ne, mert a srácba beleszúrsz, utána meg fut utánad mint a hülye és megy a sírás, hogy nem tudod levakarni. Persze hogy nem tudod, ha előtte beeteted (plusz nincs tartása, de az már egy másik sztori). Kicsit érdemes lenne gondolkozni minek milyen következményei lehetnek a "miért ne" tetteknek.

2021. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt mondod, hogy mással alakul valami, vagy elmondod őszintén, vagy nem írsz vissza. Mást nem nagyon tehetsz.:)
2021. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mennyi idős a srác?
2021. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell minden idiota tini picsanak elhordani. Csak egy normális kérdést tettem fel. És nem “etettem be” a csavot, mert mint mondtam, már az elején mondtam neki, hogy nem akarok semmit.

És tudjátok már jól értelmezni ezt a “csak barátok” dolgot. Úgy mondtam neki, hogy nekem nem kell kapcsolat, de ha nagyon ragaszkodik hozza egy baráti viszony max lehetséges. Ebből levághatta volna, hogy na álljon tovább, mert itt nincs értelme tovább kínlódni, de nem így tett. Azért mondtam ezt, mert nem akartam bunkó lenni, hogy egyből elküldöm a francba. De úgy látszik, ha már az ember kicsit odafigyel a másik érzéseire akkor csak egy kényes picsa vagyok, aki húzza a másik ember fejet. Nézzetek már magatokba könyörgöm.

És 20 éves vagyok, a srác 23

2021. aug. 14. 10:43
 7/20 anonim ***** válasza:
#6 Ha valakinek azt mondod, hogy barátok még lehettek, azzal reményt adsz neki. Ha lekoptatod, akkor nem fog reménykedni. A lekoptatást is meg lehet oldani kedvesen, nem kell letiltanod.
2021. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom hol hibáztam legalább, csak az a baj ezzel a hülye oldallal, hogy itt nem segítséget és választ kapsz a kérdésedre, hanem kioktatást, mert mindig mindenki okosabb a másiknál.
2021. aug. 14. 11:47
 9/20 anonim ***** válasza:

#8

A #4-es és #7-es válaszaim nem hiszem, hogy kioktatóak lennének.:)

2021. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte, és mond hogy nem!
2021. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!