Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne meg próbálkoznom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne meg próbálkoznom, vagy hagyjam?:Dq

Figyelt kérdés

Mkay, meg nyáron elkezdtem az egyik osztálytársammal (ő leányzó, en pedig fiú vagyok:D) beszélgetni és egész sokáig dumcsiztunk, tökre úgy gondoltam, h na, ebből még lehet is valami:D. Viszont egyszer csak valami oknál fogva, elkezdett nem válaszolni. (nem, nem mondtam neki semmi olyat, es hasonlok) Suliban el-el kezdtünk beszélgetni néha, es holnap találkozunk is suli utan, de fogalmam sincs, h meg lehet-e nála esélyem, vagy ilyesmi:D.

Nagyon szépen köszönöm, h elolvastad, nagyon lovely vagy <3.


2021. szept. 7. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, közbe jött neki egy másik srác vagy valamilyen családi dolog, de ha holnap talizik veled, akkor lehet nála még esélyed. Úgy is lehet, majd látni rajta, személyesen, hogy tetszel-e neki...(nevet a vicceiden, mosolyog, szemedbenéz,...stb).


(amúgy aranyos ez a "lovely" meg a társai, de én ezek véget belevetném magam a zagyvába :D)

2021. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
heheheh:D okos:) nagyon szépen köszönöm<3
2021. szept. 7. 18:40
 3/4 A kérdező kommentje:
okés*
2021. szept. 7. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet annak, hogy nem válaszolt. Ha a suliban is nyílt, illetve örömmel talizik veled, akkor simán lehet esélyed.
2021. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!