Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a chrusomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a chrusomnak hogy szeretem ??

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodom rajta hogy elmondom neki , de félek , hogy nem jól sikerül . Igazából megértem hogyha nem szeret viszont , csak utána kínos lenne úgy iskolába menni , hogy mindennap találkozok vele . Valaki ötlet ?
2021. okt. 20. 20:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
22%
Sajnos én sem tudom ,de hidd el egy cipőben járunk és együtt érzek veled!
2021. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 October15 ***** válasza:
79%

No offense de így 29 évesen azt mondanám, hogy tized annyira sem lesz kínos ha visszautasít mint az amikor 10 év múlva visszaolvasod ezt és rájössz, hogy bármiféle irónia, cinizmus, szarkazmus nélkül használtad a crush szót, szigorúan Karigerisen leírva. :D


Nyilván nem lehet kijelenteni, hogy semmi komoly problémát nem okozhat az ha bepróbálkozol de szerintem azért gyakoribb az, hogy az elfolytás okoz maradandó károkat mondjuk az önértékelésében az embernek. Más részről ha amúgy nagyjából rendben vagy akkor valósznűleg egyik sem lesz rád tartós kihatással szóval meh. Igazából eléggé extrém esetnek kéne bekövetkeznie ahhoz, hogy rosszabbul jöjjél ki a dologból mint ahogy belementél. Mármint alapesetben ha visszautasít akkor is pont ugyanott vagy ahol most annyi különbbséggel, hogy már biztosra tudod.

2021. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Először csak utalj rá, ha beszélgettek. Csak akkor mondd el neki, ha (az utalások hatására) jelét adja, hogy tetszel neki.:)
2021. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem akarom csak úgy elengedni a srácot , viszont egyszerűen nem tudok senkivel sem beszélni róla mert alapvetően a barátnőmmel szoktam mindent megbeszélni , de nemrég megtudtam hogy bejövök neki szóval most ott is minden tiszta kínos 😐
2021. okt. 20. 20:58
 5/16 October15 ***** válasza:
77%
3.: Csodálatos, akkor most kérlek mondd el a kérdezőnek, hogy pontosan milyen UNIVERZÁLIS jelei vannak ennek... csak mert pasiként nem tudnék egyet sem mondani. :D Jó mondjuk egy cinikus vén fsz vagyok, tizen x évesen meg egy cinikus fiatal fsz voltam szóval nyilván nem én fogok szivárványt hányni mindenre is.
2021. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nemed? Ha fiú vagy, könnyebb a dolgod. Lányként jelekkel dobálózz.
2021. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 Nem azt mondtam, hogy jeleket küldön/figyeljen, hanem hogy tegyen utalásokat. Remélem érted a különbséget...
2021. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 October15 ***** válasza:
Várjál, várjál, várjál. Akkor most tisztázzuk pls: ki milyen nemű és orientációjú? Mert ha most éppen coming out-olni akarsz egy csávónak akiról kb semmit nem tudsz na abból még lehetnek bajok. [Mármint a tinik nem a legtoleránsabb lények a világon...] Ha meg lány vagy és a barátnőd coming out-olt akkor hát kínosnak kínos de attól még a barátnőd nem? -> Elvben nem kellene lehetetlennek lennie annak, hogy beszélj vele erről.
2021. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 October15 ***** válasza:
7.: Akkro esetleg ne írd azt, hogy "ha (az utalások hatására) jelét adja, hogy tetszel neki.:)" Mert hát ugye ahhoz, hogy ennek a kritériumnak megfeleljen a kommunikáció ahhoz a kérdezőnek szükséges ismernie, hogy mégis mit csinál egy korabeli srác ebben a szituációban. :D Csak hát ugye mivel a tinik olyan konzisztensek mint Schrödinger macskája ezért viszonylag elég nehéz megmondani, hogy hogyan is néznek ki ezek a jelek.
2021. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok , viszont nem nagyon szoktam vele beszélni így “kettesbe” , gondolom az azért számít hogy kemény tizen vagyunk az osztályban szóval elég jó a hangulat . Ráadásul pont én vagyok a tanulópárja ( leckét küldök neki ha beteg stb .. ) . Még azt nem tudom eldönteni , hogy nálunk mindig úgy ülünk , hogy lányok szélső padsorba beülnek egymás után én mindig a harmadik padba és ugye chrusom ül középen és annyiszor látom , hogy minket bámul de nem tudom eldönteni melyikünket . Általában fiúk nem tudom hogyan szokták jelezni ha valaki bejön nekik , de most nem tudom eldönteni , hogy mit akar , mert egyszer úgy érzem , hogy engem bámul , meg csomószor van , hogy segít ( pl . kienged az ajtón amin amúgy előszőr nagyon meglepődtem mert a többi fiú az még rám is csukja az ajtót nemhogy kiengedne )
2021. okt. 20. 21:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!