Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt állítja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt állítja, hogy találkozna veled, aludhatnál is nála de egy másik részében a háznak (pl. melléképület) akkor azt a lány szeretne bármi többet barátságnál?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ milyen környezetben, ha a szüleivel él simán lehet csak így engedik meg vagy lehet nem akar azonnal hogy vele aludj de ki tudja hogy alakul
2021. dec. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy az a külön rész hol van és rajtatok kívül még ki tartózkodik a házban. Viszont ha a szülei így engedték csak meg, de nem lesznek ott akkor biztos többet akar.
2021. dec. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kertes házban élnek azt nem tudom, hogy szülei mit szólnának hozzá. Mindenesetre lehet kicsit még pihentetem a témát.
2021. dec. 13. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha melléképületben aludhatnék, akkor eleve nem gondolnám azt, hogy szívesen látnak. Ha jól értem, a szüleivel él. Akkor talán nem is hívhat meg másokat ott aludni. Pláne úgy, ha idegen vagy és nem is ismernek a szülei.

Szóval ez úgy ahogy van fura.

2021. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Vagy azért akar a melléképületbe vinni, mert kettesben akar veled lenni (azaz talán többet akar), vagy azért, mert nem látnának szívesen a szülei. Attól is függ, hogy ez jelenthet-e nála többet, hogy mennyi ideje és milyen minőségben vagytok barátok, illetve hogy említette-e a meghívás okát. Én pl. csak olyan barátokkal aludnék együtt (pláne, ha ellenkező nemű), akiket már nagyon jól ismerek.

Azt is tanácsolnám, hogy ne pihenjen a téma, mert ha ez egy lehetőség, akkor cselekedni kell. Annyit pedig nyugodtan kérdezz meg tőle, hogy miért a melléképületbe akar meginvitálni.

2021. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!