Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol találok szingli lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok szingli lányokat?

Figyelt kérdés
Az ünnepeket nem szeretném egyedül tölteni és már régóta keresek de eddig nem találtam sehol. Jó lenne nem egyedül lenni és hosszabbtávon se lenne rossz valaki.
2021. dec. 21. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Wtf?
2021. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
3 nap alatt akarsz barátnőt?
2021. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Sok szingli lány van
2021. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
És te 3 nap alatt azt hiszed találsz egy lányt akibe szerelmes leszel ő is beléd és majd veled tölti az ünnepeket👏🏼👏🏼 itt ezen az oldalon amúgy is csak a fogyatékos agyontanult aktakukacok ismerkednek. Csak nekik nincs barátnőjük. Mindenki más tud találni neharagudj.
2021. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága pénzért lehet barátnőt bérelni. Máshogy szerintem nem fog össze jönni az elképzelésed. 🤷‍♀️😄
2021. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhol találhatsz.
2021. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb Narnia-ban mert ez nem egy pizzarendelés szintű dolog.

Egy másik ember belegyezése kell hozzá te nagyon buta.

Le kéne szokni már erről a nekem ez jár mert csak mentalitásról.

Egy ember nem, olyan mint egy Turmixgép hogy bemész érte a Tesco-ba azt megvetted és csá.

2022. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!