Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal, aztán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal, aztán azt írta, hogy második randin menjünk el a balatonra de csak akkor ha fizetem a tank felét. Szerintetek ez rendben van? Nem a pénz miatt,csak olyan furán jön le így nem?

Figyelt kérdés

#Anyagias pasi
2022. jan. 24. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
Nincs ebben semmi fura. Csak kíváncsi volt, hogy mennyire szeretnél összejönni vele. Én is szoktam hasonlókat csinálni nőként. Például megkérem, hogy jöjjön be értem a munkahelyemre hogy ne kelljen buszoznom, vagy hogy töltse már fel nekem a kazánomat vízzel, mert megitta azt (tényleg ilyen, hetente töltögetem). Ha erre valaki nem képes egy kapcsolat elején, akkor később sem lesz rá. Ha nemet mond, akkor tudom, hogy kár erőltetni a dolgot, mert vagy eltartott akar lenni, vagy csak értem nem hajlandó semmire. Akármelyik is, az a jó ha minél hamarabb kiderül, mert annál kevesebb időt dobunk ki a semmiért.
2022. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
82%

#11 Egyébként majd nézesd meg a fűtésrendszert mert valószínűleg a csövek korrodáltak el, nem a kazán.


Egyébként ez egy jó szűrő. Ugyan akkor szerintem poén volt.

Jelenlegi benzinárak mellett leugrani a Balatonra egy 9 literes fogyasztású kocsival mondjuk Kecskemétről 14000 forint MINIMUM. Nem tudom hány évesek vagytok én például 20. A szintén ennyi idős barátnőm felajánlotta, hogy menjünk le hétvégén vidékre a szüleimhez az ő autójával, ne vonatozzunk. Én ekkor azt mondtam, hogy gondoljuk át, hogy a kényelmünkért megéri-e megterhelni a szülei zsebét (mert a szülei tartják fent az autót és tankolják azt még nincs igazán saját keresetünk, néha diákmelózunk de Nappali képzés mellett többet nem tudunk). Ha mégis autóval szeretne lemenni vidékre akkor állom az üzemanyagköltség felét.


Ugyan ilyen szituációban nekem is jólesne ha ő felajánlaná. Mondjuk mi a második randi óta így csináljuk.


Szóval nekem annyira nem jön le furán, inkább az a furcsa, hogy ilyen hidegben mit akartok a Balatonon? Nem lenne jobb mondjuk beülni valahova forrócsokizni?

2022. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
Sötét ügy. Nem állnék rá.
2022. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem talált más ötletet a randihoz. Másik ötlet a az lett volna, hogy filmezzünk,de az kivan csukva. Nem érdekel engem én nem akarok már találkozni vele,csak fura volt ez a benzines dolog egy kissé,máshogy is megfogalmazhatta volna.
2022. jan. 25. 06:14
 15/21 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
50%
Szeretném megkérdezni, hogy akik a #11-ként adott válaszomat nem ítélte hasznosnak miért nem tette?
2022. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom amiatt, mert a #11-et és engemet (#7) is lepontoztak. A legtöbben azt várják el, hogy az ismerkedési szakaszban feleljen meg tökéletesen a kiszemelt ember. Az nem számít, hogy ezzel a kiszemelt meghazudtolja magát, olyan dolgokat tesz meg, amire később soha nem lesz hajlandó. Az emberek egy jó része már annyira el van keseredve / annyira felszínes, hogy inkább belemegy egy olyan kapcsolatba, amiről már az elején meg lehet mondani, hogy semmi jövőjük nem lesz. Ha valaki értelmesen gondolkodik, ki akarja deríteni minél hamarabb, hogy összeillenek-e, azt lenézik emiatt, vagyis lepontozzák azt, aki ezt le meri írni.
2022. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%
Hagyad el én le viclek szvájszba jányom ingyé☝️ írj privit😉👍
2022. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl lovagias a 2. randin, de ilyen benzinár mellett érthető.


Sok csaj alapból természetesnek veszi, hogy a pasi fizet mindent. Piát, benzint, szállást. belépőt...


Én lovagias szoktam lenni, pl szórakozóhelyen fizetem az első 2-3 kört, de ha ezután magától nem ajánlja fel, hogy a következő kör az övé akkor szevasz van.

2022. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető. Nem ingyen van a benzin.
2022. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sajtkirály! Vidd le anyudat svájcba fiam! 😁
2022. jan. 26. 06:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!