Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 1 honapja jarok egy lannyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 honapja jarok egy lannyal, 1 hete egy bulin csokoloztunk es mostmar csokkal udvozoljuk egymast. Kezdemenyezzek a barataink elott vagy ez meg korai? Vagy mi legyen a kovetkezo lepes? 16f

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Tini...kapcsolatok
2022. febr. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Mit akarsz kezdeményezni a barátaitok előtt?
2022. febr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a kérdést. Szégyelled, hogy barátnőd van?
2022. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
15%
Ennyi idősen én már ennyi idő alatt a bugyit húztam le. Béna vagy
2022. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Aranyos.


Előbb kettesben kellene elmélyíteni a csóktudásotokat.

Ha úgy találkoztok, hogy ott van valamelyikőtök barátja/barátnője, akkor a szokásos üdvözlő csók belefér. Ha ez őt nem hozza zavarba, akkor már 1-1 random csók is megengedhető társaságban. De nem érdemes túlzásba vinni.

2022. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Hatosnak igaza van!
2022. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Sima szájrapuszi és kézfogás. Bőven elég, ha nem hozod a másikat kellemetlen helyzetbe és szeretné is.
2022. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy hónap után már lazán megcsókoltam a barátnőmet az iskola folyosóján is, nem tudom, mit kell ezen ennyire túlgondolni
2022. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot kérek tőletek. Tökmindegy hol és mit csináltok de társaságban, iskolában, osztályban amikor más barátotokkal, barátnőtökkel vagytok és együtt csináltok valamit, ne egymáson, egymás szájában lógjatok mert az rohadt idegesítő. Tök jó hogy együtt vagytok, nyugodtam megcsókolhatod nyilvánosan, mások, barátok előtt is de ne egyfolytában.
2022. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
9es vagyok. Folytatom. Ha pl elmentek együtt kocsmázni, bandázni ne egyfolytában vele legyél ha ő is ott van. Tölts időt ugyanúgy a barátaiddal mint előtte annak ellenére, hogy ő is ott van/ van barátnőd. NE hanyagold el a fiúkat. A csókról még1x annyit, hogy király, sőt értékelendő ha nyilvánosan, barátok előtt is felvállalod de ne menjen át túlzásba, hogy már már egymáson, egymással, egymás szájában léteztek az egész baráti, sulis, osztályos kiruccanások, időtöltések alatt mert tapasztalatból mondom, hogy ez másoknak, főleg a barátaidnak ez k*rva idegesítő tud lenni
2022. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!