Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne jó "randi" helyszín?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne jó "randi" helyszín?

Figyelt kérdés
Van egy fiú(az évfolyamtársam, szóval tanítás alatt nem nagyon találkozunk), akivel egy ideje beszélgetünk messengeren és az iskolába ott szoktunk maradni kártyázni(nem feltétlen kettesben:( )Gondoltam rá, hogy kéne valami program, amit kettesbe tudnánk csinálni. Amit tudni lehet róla, hogy sokat sportol, főleg a focit és a deszkát szereti(én is deszkázok)... Elmondása alapján nem szokott(és nem is szeret) moziba menni. Valami olyan kéne, ami nem tűnik olyan tolakodónak. Előre köszönöm a tanácsokat, a trollok és negatívak lehetőleg kíméljenek. (L)

2022. márc. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk meghívod, hogy üljetek be valahova vagy valahol sétálni!
2022. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Közös deszkázás és utána közös pihi pl. egy parkban?
2022. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is a közös deszkázást ajánlanám. 😊
2022. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

🤡 MI az hogy TROLLOK kíméljenek ?!

🗽 Ne hogy má egy szabad országban korlátozzák a jogaimat/szabadságom ...

😈 Igenis ha TROLLKODNI akarok akkor TROLLKODOK !

💟 Amúgy Márc. 15-én ingyenesek a MÚZEUMOK. --> MÚZEUMOS RANDI ???

2022. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a közös deszkázás eléggé adja magát. Utána felvetheted, hogy megéheztél/megszomjaztál, nincs e kedve beülni valahova.
2022. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, a közös deszkázás nagyon adja magát, nem is tudom ez miért nem merült fel eddig benned.

De a kártyázást is említetted, összebeszélhetsz pár barátoddal, hogy üljetek össze kártyázni, majd ők valamilyen ürüggyel lépjenek le egy kis időre, és addig kettesben lehettek.


De ha már deszkázás, eljátszhatod hogy elesel, és utána fáj a lábad, hátha hazavisz a karjaiban :)

2022. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teaház?
2022. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!