Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, látásból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, látásból ismerjük egymást, mert 1 héten van egy közös óránk az iskolában, de még 1x sem beszéltünk, valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Annyi idős mint én, folyosón látjuk egymást néha, de az udvaron nem nagyon szokott kint lenni. Az órákon általában a barátnőivel ül. Nem egy “osztálymenője” lány. Igazából még a nevét sem tudom, mert a tanár nem szokott rá szólni.

2022. ápr. 8. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első a köszönés, ha nem szoktál volna. A nevét esetleg a barátnőitől is megtudhatod.

Ha jó a tárgyból, akkor valami kérdéssel is oda mehetsz hozzá.

2022. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1. Az a baj, hogy egy töltelék tantárgy, amin részt veszünk. De köszi a tippet!
2022. ápr. 8. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"de még 1x sem beszéltünk" - Van egy ötletem. Beszéljetek.:)
2022. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!