Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Dupla nagywc mennyire kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dupla nagywc mennyire kínos első ottalvásnál?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenki csinálja de ez picit kellemetlen. Tegnap este megoldottam mikor a barátom elaludt de most reggeli után megint kell kakilnom, kint szakad az eső, valószínű egy ideig bent leszünk. Terveztünk fürdőbe menni, gondoltam ott elmegyek de még biztosan várunk hogy elálljon hogy kigyalogoljunk a vonathoz. Hogy oldjam magamba a feszültséget? Segítsetek csajok!🙊 (L/17)

2022. ápr. 9. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Menj el wc-re, ilyen egyeszerű.
2022. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

könyörgöm! Egy teljesen normális, alapvető életfunkció!


Minden héten van két hasonló kérdés...

Nem kell ebből problémát csinálni.

Egyetlen fiú sem hiszi azt, hogy a csajok nem kakilnak, vagy hogy ibolyaszagút szellentenek...


Lazíts, és nyugodtan menj el a wc-re, ha kell!

2022. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.Ha kell akkor menj wcre.
2022. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!