Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudom fenntartani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom fenntartani a fiúk érdeklődését?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, soha nem volt komoly, vagyis igazából semmilyen kapcsolatom.Nincsenek nagy elvárásaim, általában mindenkivel megtalálom a közös hangot az első perctől kezdve. De 2-3 találkozó után valahogy mindig eltűnnek, vagy közömbösek lesznek.Nem tudom, hogy ennyire unalmas lennék, vagy csak rossz helyen keresgélek…

De általában mindig az a vége, én koppanok. Szívem lelkem beleadom, érdeklődő vagyok, próbálom a legtöbbet kihozni magamból, de semmi nem jó…soha nem görcsöltöm rá, mindig maguktól toppantak be az életembe.De lassan kezdem feladni, és úgy érzem soha senki nem fog megbecsülni, egyre kevésbé érzem magam szerethetőnek.Ennyire nehéz lenne 2022-ben egy olyan kapcsolatban lenni ami őszinte ,és nincsenek játszmák?



2022. ápr. 17. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem látunk bele mik miatt tűnhetnek el, erre nem lehet mit írni. Sok oka lehet, pl. rájönnek hogy nem vagytok egymásnak valók, vagy valami taszítja őket.
2022. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Talán nem mutatod ki eléggé az érzelmeidet, hogy te benne lennél több-ben is.
2022. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Én 23/F vagyok.

Én is valahogy így vagyok egy ideje. Bár, annyival előrébb vagyok, hogy nekem már voltak kapcsolataim.


Ha van kedved, írj privátban és beszélgessünk. Mesélj egy kicsit, hogy hogyan próbálkozol, s hogy szerinted hol siklik félre a dolog. A többit meg kitaláljuk. :)

2022. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#4 Miért lennék az? Felajánlottam, kedvesen, hogy szívesen megosztom vele a saját tapasztalataimat és talán ki is tudunk ötletelni valamit.

Ha nincs kedve, akkor majd nem ír. Nemtudom, hogy ez miért lenne probléma.


De eléggé szomorú vagyok, hogy csak ennyire vurgálisan vagy képes kifejezni magadat.


Ha esetleg a Te valladat is sok nehézség nyomja akkor veled is szívesen beszélgetek. Írj, és mesélj nyugodtan. :)

2022. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!