Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bejövök neki, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez kicsit hosszú lesz. Szóval van egy srác, akivel nemrég elkezdtem beszélgetni újra pár év után. Akkor nagyon éretlenek voltunk mind a ketten, randiztunk, de elbénáztuk és emiatt megszakadt a kapcsolat. Most én kezdeményeztem, hogy béküljünk már ki, mert nagyon kínos volt, ahogy ignoráljuk egymást.

Amikor én ezt kezdeményeztem, nem gondoltam bele semmit. Vagyis nem akartam tőle már semmit, csak azt, hogy köszönőviszonyban legyünk. Viszont ő ezután rámírt hetente egyszer, hogy akarok- e vele beszélni megint, elhívott együtt vásárolni, meg ilyesmi. Én nekem fogalmam sem volt, hogy ennek van e bármilyen romantikus indíttatása, szóval én nem írtam neki egyszer se, meg próbáltam tartani a távolságot, hogy ne lovaljam bele magam. De így is elkezdett megint tetszeni.

A vásárlás közben jöttem rá erre, és annyira összezavarodtam, hogy kábé elfutottam a végén, meg sem öleltem. Nem írt rám vagy egy hétig, és aztán pedig amikor igen, akkor meg azt kellett mondjam, hogy nem érek rá, mert ugye érettségizni fogunk. Aztán végül későbbre sikerült megbeszélni egy időpontot és hívásoztunk egyet.

Azt mondta, hogy azt hitte engem nem érdekel a dolog, és hogy már majdnem hagyta a fenébe az egészet, mert folyton eltoltam az időpontokat a beszélgetésre (amit csak azért csináltam mert tanulnom kellett), és azt hitte, hogy engem nem érdekel. Azt mondta nem akar mindig ő írni, és bármikor ráírhatok, sose zavarom, és bókolt, hogy milyen szép a hajam.

DE közben meg van egy csaj a baráti társaságában, akit mindig felhoz dumálás közben. Ennek a csajnak van pasija (távkapcsolat), de jóban vannak, és a srác el van ájulva tőle milyen jó fej. Vele gyakrabban is dumál, mint velem, tekintve, hogy közös barátaik vannak. Meg úgy tűnik nem nyögvenyelős a kapcsolatuk, mint nekünk kicsit.

Na és ezek után úgy voltam vele, hogy oké, akkor én is kezdeményezek, és ráírtam valami dologgal kapcsolatban, amiről dumáltunk. Kicsit későn is volt, meg ugye mindenki most tanul érettségire, de kábé öt perc chatelés után leláttamozta az üzenetem.

És ez kicsit szarul esett. Ha ennyire zavarta, hogy nem írok rá, akkor minek láttamozza le az üzenetemet? Tetszek neki egyáltalán, vagy ez a részéről csak ilyen baráti? Még nem volt kapcsolata, és kábé semmi tapasztalata nincs lányokkal. Lehet csak béna kicsit?

18 lány


2022. ápr. 26. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A másik lány jobban érdekli, ez egyértelmű. Te egy lehetőség vagy, ha az nem jönne össze. Ezen felül pedig béna is, igen.


Amit pedig te rontottál el nagyon, hogy kb. semmi érdeklődést nem mutattál a másik felé. Ha mással ismerkedsz és akarsz tőle valamit, akkor azért nem ártana kicsit kimutatni, vagy soha nem lesz belőle semmi.

2022. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő keresett téged. Szóval bármi lehet. Lehet, hogy csak barátkozni akar, de nem lehet tudni.
2022. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!