Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi az az idő, ami után elhivná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az idő, ami után elhivnátok egy lányt randira?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem idő kérdése, hanem az, hogy mennyire ismertem meg, ismertük meg egymást, megnyerőek vagyunk-e egymásnak. Ez lehet akár egy óra, de akár több hét.
2022. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szélcsend, enyhén felhős ég.
2022. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig a legrövidebb idő egy nap után volt, a leghosszabb idő pedig 5 év után. Mindkettő visszautasított, szóval valahol a kettő között lehet az igazság. :D


A viccet félretéve a volt barátnőimmel (5) általában pár hét, néha pár hónap ismeretség után randiztunk először. Szóval tényleg a kettő között volt az igazság. :D

2022. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a kémia, akkor három-öt perc. Így ismertem meg a feleségemet. :)
2022. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az idő mindíg más, aktuálisan attól függ, hogy mikor érzem azt, hogy el akarom hívni. Na persze van akinél sosem érzem ezt.
2022. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, hogy mennyire van meg a kémia.
2022. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!