Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin mindenképp el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mindenképp el kell vinni a lányt valahova, vagy például csak fagyizni, vagy egy fillér nélkül is fel lehet szedni a csajt? 16/F

Figyelt kérdés

És az ő adagját is nekem kell állnom? Vagy ha nincs nálam annyi pénz akkor bunkóság?

Megbeszéltem egy lánnyal egy talit és azt mondtam neki hogy van e kedve sétálni, ő meg beleegyezett. És most azon gyötrődöm hogy mindenképp el kell vinnem valahova, vagy elég ha csak sétálunk és beszélgetünk? Neki az nem lenne elég férfias, izgalmas?



2022. ápr. 29. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem baj ha csak sétáltok, de azért egy gombóc fagyira tényleg illene meghívnod. Szerintem azért 600 ft-t rá tud szánni az ember.
2022. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlenül baj, hogyha csak sétáltok, de valami elhagyott helyre vidd, nehogy megkívánjon véletlenül egy fagyit vagy egy kólát, mert az kész anyagi csőd számodra.
2022. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem muszáj kifizetned az ő adagját, bár normális esetben ezt nem is várja el.
2022. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én akkor vállaltam először diákmunkát nyáron, amikor elkezdtem csajozni. Nagyon égő volt, hogy rettegnem kellett, nehogy felvesse az akkori barátnőm, hogy menjünk moziba, mert nem tudtam volna kifizetni a saját jegyem sem, még akkor sem, ha ő az övét kifizette.
2022. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát azért nem árt ha van egy kis pénzed...de amúgy simán sétálni is lehet, de őszintén...azért illene valahova el vinni.
2022. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó vagy, akkor nem kell hozzá egy fillér sem, elég a személyiséged és a vonzerőd. Bár hosszabb távon ez nyilván nem lesz fenntartható, hisz a többségnek azért van igénye arra, hogy időnként egyen egy fagyit, igyon egy üdítőt stb.
2022. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

egy szál virág jó! és kedvesség, figyelmesség, kis humor - nem fontos venni valamit. Sikerülni fog, ne félj.

Tudd, hogy Ő is ugyanúgy izgul ettől az első randevútól - már 10 ruhát próbált fel és sír, mert egyik sem tökéletes :)))

2022. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

"Anya találkozok xy-al és szeretném elhívni fagyizni. Tudnál egy kis pénzt adni?"

Nem hiszem, hogy lenne olyan szülő aki nem nyomna a kezedbe 1500-2000 Ft-ot.

Mondjuk ha kapcsolatot akarsz akkor szedd össze magad anyagilag. Az óvszer drágább, mint 2 gombóc fagyi.

2022. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
#7 az egy szál virág tökre nem jó, felejtsd el. Első randira túlzásm sokan nem szeretik a vágott virágot, csak útban van ha fogni kell. Akkor már tényleg inkabb egy fagyi, vagy üfítő.
2022. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én már nem vagyok 16 éves, de ennyi idősen nyilvánvalóan nem vártam drága ajándékokat és éttermet a fiúktól (felnőttként sem várok amúgy semmi ilyesmit).

A séta szerintem tökéletes első randinak, és semmi extra nem kell hozzá, csak ti ketten meg egy jó hangulatú beszélgetés.

Nyilvánvalóan egy kedves gesztus meghívni egy gombóc fagyira, ha megteheted, de nem kötelező, és ez nem is lehet elvárás.

2022. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!