Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek oda a lanyhoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda a lanyhoz?

Figyelt kérdés
Van egy lany a buszon aki eleg erdekes jeleket add van olyan amikor fel szallok a buszra es nezz de mikor szemeznek vele elfordul vslan olyan mikor fel szallok es ram se nezz stb lenne ertelme oda menni hozza? Ha igen hogyan?
2022. máj. 6. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Leulsz melle es beszelgetsz vele.

Ha szotlan, akkor hagyd

2022. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes jól mondja. Egyszer csak menj oda hozzá. Ha szívesen beszélget, nyitott erre akkor jó, ha nem akkor hagyjad. Mondjuk, ha teljesen idegen azon kívül, hogy a buszon találkoztok, valószínűleg nem fog jól reagálni, de más lehetőséged nem nagyon van.
2022. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj meg vele beszélgetni. Sok sikert!:)
2022. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg van közös ismerősötök, és/vagy megtudod a nevét írhatsz neki valamilyen platformon, vagy ha odamész szintén felhozhatod, hogy miatta ismered. Ha nem, ugyanúgy odamehetsz beszélgetni, csak témákat felhozni az elején lehet kicsit nehezebb lesz.
2022. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazabol mar megtalaltam instan csak szerintem szemelyesen tobb az eselyem meg meg is mindenap egyutt jovunk
2022. máj. 6. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Leginkább arra írtam, ha nem mersz, nem szeretnél odamenni, akkor lehet először egyszerűbb írni neki, de igen, valószínűleg jobb élőben, ha tudtok majd rendesen beszélni.
2022. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kell vele foglalkozni. Hányszor volt velem olyan, hogy egy lánnyal mindig szemeztünk. Amikor rám nézett, nyálazta a száját. Mosolygott, stb. Aztán bármikor, ha odamentem, mindig zavarban voltak, úgy csináltak, mintha egy idegen ment volna oda minden jel nélkül, és így tovább. Szerintem nem érdemes ezzel erőlködni.
2022. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Akkor inkább személyesen csináld.:)
2022. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!